Szalona Środa w LOT. Bilety lotnicze w supercenach - już od 89 złotych

W LOT kolejna szalona środa. Polski przewoźnik przygotował bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Możesz wybierać wśród wielu bardzo atrakcyjnych kierunków, więc jeśli marzy ci się urlop, to warto zapoznać się z ofertą LOT-u. Oczywiście linie lotnicze Ryanair nie pozostają w tyle i także mają dla swoich klientów bilety w przystępnych cenach.

Wakacje dobiegają końca, ale w linie lotnicze dalej prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych ofert dla turystów. Niższe ceny i brak tłumu turystów zachęcają do wyjazdów poza sezonem, więc jeśli masz jeszcze do wykorzystania kilka dni urlopu wypoczynkowego, to warto poszukać biletów lotniczych w przystępnej cenie. Jak co środę LOT i Ryanair przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe promocje. 

Zobacz wideo Jest czysty i zadbany? To tylko pozory. 7 najbrudniejszych rzeczy w pokoju hotelowym

Szalona Środa w LOT. Bilety lotnicze już od 89 zł

Jeśli lubisz jesienne podróże, to LOT przygotował specjalną promocję. W ofercie znalazły się bilety na podróże w Polsce, po Europie, a nawet nad Zatokę Perską. Tylko dzisiaj - 25 sierpnia 2021 - z kodem zniżkowym CRAZY20 zyskasz 20 proc. zniżki na wybrany przez siebie. Jakie kierunki zostały objęte promocją? 

  • Lot w terminie 13.09. - 30.11.2021 z Krakowa do Olsztyna już od 89 zł. 
  • Loty do Lwowa już od 145 zł w jedną stronę.
  • Loty do Oslo już od 175 zł w jedną stronę.
  • Loty do Odessy już od 240 zł w jedną stronę.
  • Loty do Dublina już od 249 zł w jedną stronę.
  • Loty do Paryża już od 295 zł w jedną stronę.
  • Loty do Wiednia już od 400 zł w obie strony.
  • Loty do Amsterdamu już od 479 zł w obie strony.
  • Loty do Istambułu już od 845 zł w obie strony.

W ofercie polskiego przewoźnika znalazły się także loty do Dubaju w terminie 26.09. - 30.11.2021. Ceny podróży z bagażem podręcznym zaczynają się od 1600 zł w obie strony, natomiast z bagażem rejestrowanym od 1745 zł w obie strony. 

Tanie loty z Ryanair. Ceny biletów zaczynają się już od 19 zł 

W środę 25 sierpnia kupisz także tanie bilety lotnicze w Ryanair. Przewoźnik oferuje aż 200 tys. biletów promocyjnych. Ceny lotów z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia zaczynają się już od 19 zł w jedną stronę. Oferta obejmuje loty od 25 sierpnia do 31 października 2021. Za 19 zł polecisz np. do Belfastu, Sztokholmu, Oslo lub Kolonii. 

Więcej o: