Szalona Środa w LOT. Bilety w obie strony w promocyjnych cenach - już od 259 złotych

Kolejna Szalona Środa w LOT to doskonała okazja do upolowania tanich biletów lotniczych. W ofercie polskiego przewoźnika znalazło się wiele atrakcyjnych kierunków, więc jeśli masz jeszcze kilka dni urlopu, to warto wykorzystać je na podróż w ciekawe miejsce.

Niższe ceny, brak tłumu turystów zachęcają do wyjazdów poza sezonem. I choć podróże samolotem nie należą do najtańszych, to jednak warto rozglądać się za ofertami. Jeśli się dobrze poszuka, można upolować loty w bardzo przystępnych cenach. Linie lotnicze LOT co środę sprzedają bilety w promocyjnych cenach. Ryanair również nie pozostaje w tyle i przygotował swoją środową promocję.

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Najlepsze atrakcje ekstremalne w Europie. Zdjęcie ilustracyjne Najlepsze atrakcje ekstremalne w Europie. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Kolejna Szalona Środa w LOT i Gorące Letnie Oferty w Ryanair to okazja do upolowania tanich lotów

Jeśli planujesz wyjazd w ciągu najbliższych trzech miesięcy i szukasz tanich biletów lotniczych, to koniecznie przejrzyj dziś oferty znanych linii lotniczych. Zarówno LOT jak i Ryanair przygotowali dla swoich klientów ciekawe biletów lotniczych. 

Szalona Środa w LOT. Bilety już od 259 zł 

Skorzystaj z ostatnich tygodni lata i zarezerwuj bilety do najpiękniejszych europejskich miast, a jeśli Europa to dla ciebie za mało, to może wakacje w Dubaju spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź, Szaloną Środę w LOT.

W terminie od 26 sierpnia do 7 października 2021 możesz polecieć do Grecji lub Bułgarii. Loty w dwie strony kupisz już za 399 zł. 

  • Loty do Salonik już od 399 zł w obie strony.
  • Loty do Burgas już od 399 zł w obie strony.
  • Loty na Kefalinię już od 449 zł w obie strony.
  • Loty na Kretę już od 499 zł w obie strony.

Kolejna superoferta to loty do Włoch  w terminie 19.08 - 29.10.2021: 

  • loty do Nicei już od 449 zł w obie strony;
  • loty do Wenecji już od 449 zł w obie strony.

W terminie od 14.09  do 30.11.2021 możesz wybrać się do Niemiec, Holandii lub Norwegii. Dziś bilety kosztują od 259 zł w obie strony:

  • loty do Oslo już od 259 zł w obie strony;
  • loty do Düsseldorfu już od 399 zł w obie strony;
  • loty do Amsterdamu już od 429 zł w obie strony;
  • loty do Monachium już od 449 zł w obie strony.

Jeśli lubisz dalekie wycieczki, to dziś w LOT możesz kupić bilety do Dubaju w promocyjnej cenie. Loty klasą ekonomiczną kosztują od 1699 zł. 

W ośrodku górskim Dolni Morava tuż przy granicy z Polską (19 km od Międzylesia) znajdziemy trasę widokową na górze Slamnik, na wysokości 1116 m n.p.m. Spacer w chmurach. Atrakcja dla amatorów zapierających dech w piersiach widoków

Tanie loty z Ryanair. Podróże w terminie 19.08 - 31.10.2021 już od 36 zł

W środę 18 sierpnia także w Ryanair kupisz tańsze bilety. W ofercie znalazło się aż 200 000 biletów w promocyjnej cenie. Loty z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia kupisz już od 36 zł w jedną stronę.

Więcej o: