Wielka wyprzedaż w Ryanairze. Tylko dzisiaj bilety w świetnej cenie od 59 zł

Loty do Rzymu, Lizbony, Barcelony czy Malagi w cenie od 59 zł. Irlandzki przewoźnik przygotował wielką wyprzedaż biletów. Promocja obowiązuje tylko dzisiaj.

Ryanair, tanie linie lotnicze, ogłosiły wielką wyprzedać lotów na ponad 650 trasach. Do wzięcia jest aż 500 tys. biletów w cenie od 59 zł. Można polecieć m.in. do Amsterdamu, Kopenhagi czy do Marrakeszu. W przypadku podróży w środku tygodnia loty są dostępne na wrzesień i październik. Trzeba się spieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko dzisiaj – w czwartek 12 sierpnia do godz. 23:59.

Zobacz wideo W jaki sposób białoruski myśliwiec mógł zmusić pilotów Ryanaira do lądowania? Wyjaśnia rosyjski ekspert

- Z przyjemnością ogłaszamy wielką wyprzedaż dla naszych klientów, którzy chcą jeszcze skorzystać z letniej pogody. Programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy powróci do poziomu sprzed pandemii. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować loty w wielu fantastycznych wakacyjnych kierunkach jak Walencja, Palermo, Chania czy też wyjazdy typu city break do Londynu, Mediolanu czy Paryża we wrześniu i październiku już od 59 zł – powiedział Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanair. 

Wyprzedaż obowiązuje jedynie przez 24 godziny w czwartek 12 sierpnia. Aby zdążyć z rezerwacją należy wejść na ryanair.com 12 sierpnia przed północą.

Źródło: Ryanair

Więcej o: