Szalona środa w LOT. Wielkie promocje na wakacyjne podróże. Wszystkie loty 20 proc. taniej!

Marzą ci się wakacje za granicą? Teraz linie lotnicze LOT i Ryanair przygotowały promocje, dzięki którym tanie podróżowanie staje się rzeczywistością. Tanie loty w Szalonej Środzie LOT!

Sezon wakacyjny ruszył pełną parą. Zaczynamy planować nasze szalone wycieczki i niezapomniane chwile. Jednak, jak co roku, wraz z rozpoczęciem się wakacji, ceny lotów zagranicznych poszły w górę, a perspektywa odkrycia nieznanych dotąd lądów staje się coraz bardziej odległa. Na szczęście w każdym tunelu ukrywa się małe światełko. Szalona Środa w LOT to sposób na tanie podróżowanie. Na czym polega promocja?

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Tanie loty. LOT bilety lotnicze w supercenach. Trwa Szalona Środa – na czym polega promocja?

Szalona Środa w liniach lotniczych LOT to promocja, dzięki której możliwość wizyty na naszych wymarzonych punktach na mapie stają się coraz bliższe rzeczywistym planom. Tylko 21-22 lipca możemy skorzystać z okazji minus 20 procent na wszystkie loty zaplanowane w terminie od 1 września do 31 listopada 2021. Wystarczy jedynie użyć kodu CRAZY20 w dedykowanym polu podczas planowania lotu. Musimy jednak wziąć pod uwagę także inne „haczyki" promocji.

Obejmuje ona rezerwację, w której znajduje się maksymalnie dwóch dorosłych pasażerów oraz dwoje dzieci poniżej dwunastego roku życie. Zniżka nalicza się od wartości taryfy biletu jednego pasażera i obowiązuje wybrane kierunki. Będą to między innymi Amsterdam, Barcelona, Paryż, Bruksela, Dubaj, Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Tokio, Wiedeń czy Wenecja.

Rayanair tanie loty. Loty nawet od 72  złote w dwie strony. Jakie kraje obejmuje oferta?

Ryanair nie pozostaje dłużny. Na stronie ryanair.com.pl pojawiła się promocja obejmująca wiele europejskich miast. W zależności od miejsca, z którego chcielibyśmy wylecieć, dostajemy do wyboru kilka miejsc, które z pewnością znajdują się na waszych „wish list". Oferta dotyczy między innymi Edynburga, Wenecji, Oslo, Pragi, Kijowa, Wiednia czy Sztokholmu.  

Marzysz o odkryciu tajemnic kraju królowej Elżbiety II? Jeśli zaplanujesz podróż do Londynu w dniach 04.09.2021-10.09.2021 za loty w obie strony zapłacisz 150,20 złotych. Ważne jest jednak to, aby miejscem, z którego wyruszymy, była Warszawa. Ceny różnią się w zależności od miasta.

Kolejnym kierunkiem, który obejmuje promocja jest boska Wenecja, jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Europie. Włoskie kafejki aż proszą się o turystów. W dniach 23.09.2021-30.09.2021 za lot w obie strony zapłacimy 183,41 złotych. Wylot z Warszawy.

A może jesteś zakochana w skandynawskich klimatach? Jeśli tak, mamy świetną wiadomość. Promocja obejmuje także Oslo. W terminie 20.08.2021- 30.08.2021 za lot w obie strony kosztować nas będzie 72 złote – jeśli zdecydujemy się na wylot z Katowic.

Więcej o: