Kolejna Szalona Środa w LOT. Bilety w obie strony do Szwajcarii, Bułgarii i na Zakintos w supercenach

Szukasz tanich biletów lotniczych? Choć w sezonie urlopowym nie jest łatwo upolować tani lot, to jednak zdarzają się superpromocje. Teraz linie lotnicze LOT przygotowały dla swoich klientów specjalną ofertę. Sprawdź Szaloną Środę w LOT!

Jak co roku w sezonie urlopowym ceny zagranicznych wycieczek wzrosły. Czy są jakieś sposoby na tanie podróżowanie? Oczywiście, że tak! Nie rezygnuj z wymarzonych wakacji, tylko zacznij szukać okazji. Dzisiaj warto zapoznać się z ofertą linii lotniczych LOT. W Szaloną Środę można upolować bilety w okazyjnych cenach.

Zobacz wideo Wygląda ładnie? Ta 'rafa koralowa' to same śmieci

Tanie loty. Okazje na upolowanie biletów w supercenach. Trwa Szalona Środa w LOT!

Jeśli szukasz tanich lotów, to koniecznie sprawdź ofertę PLL LOT. Tylko w środę 14 lipca 2021 roku w ramach Szalonej Środy w LOT kupisz bilety lotnicze dużo taniej. Ile wydasz na bilet? Jakie  kierunki obejmuje promocja? 

Szalona Środa w LOT. Loty na wakacje już od 329 PLN w obie strony

Marzysz o podróży do Szwajcarii? Świetnie się składa! W ramach Szalonej Środy kupisz bilety do Zurychu za 329 zł w obie strony. W tej kwocie kupisz bilet z bagażem podręcznym. Oferta dotyczy podróży w okresie od 15.08. do 31.10. 2021 roku

Kolejny kierunek objęty środową promocją to Bułgaria. Lot do Sofii - stolicy kraju - kosztuje już od 449 zł w obie strony. Oferta dotyczy podróży w okresie: 15.08.2021 - 31.10.2021. 

Jeśli planujesz wakacje w Grecji, to poleć na Zakintos. Ceny lotów w obie strony z bagażem podręcznym zaczynają się od 349 zł. Promocja dotyczy podróży w czasie od 18 lipca do 3 października 2021. 

Znajdzie się też coś dla miłośników Włoch. Teraz w promocyjnej cenie kupisz bilety na loty do Lamezia Terme. Ceny lotów w obie strony zaczynają się od 349 PLN. Oferta dotyczy podróży w okresie: 18.07.2021 - 03.10.2021. 

Tanie loty także w Ryanair. Sprawdź ofertę linii lotniczych

Bilety lotnicze w okazyjnych cenach można tak naprawdę znaleźć codziennie. Warto sprawdzać oferty linii lotniczych i biur podróży, ponieważ często trafiają się tam wyjątkowe okazje. Dziś także w Ryanair kupisz bilety w promocyjnych cenach. Bilety na podróż w dniach 01.07.2021 - 31.10.2021 zostały obniżone o 20 procent. 

Więcej o: