Udawała ciążę, by wnieść dodatkowy bagaż do samolotu. Internauci: To genialne!

Kupiłeś tani bilet i możesz wziąć na pokład tylko bagaż podręczny? Jedna z tiktokerek znalazła na to patent. Wideo, na którym jedna z użytkowniczek serwisu pokazuje, jak oszukała pracowników linii lotniczej, obiegło internet.

Użytkownicy Tik Toka potrafią rozwiązać niemal każdy problem i chętnie dzielą się z pozostałymi swoimi patentami. Tym razem jedna z tiktokerek postanowiła pokazać swój sposób na wniesienie dodatkowego bagażu na pokład samolotu. 

Udawała ciążę, żeby wnieść dodatkowy bagaż do samolotu. Tiktokerka pokazała, jak oszukała pracowników linii lotniczych

Wideo zamieszczone przez Ashlin na profilu o nazwie "miniadventures" stało się hitem. Film bardzo szybko stał się wiralem i obejrzało go już kilkadziesiąt milionów osób. Na nagraniu widać, jak tiktokerka zakłada plecak-worek nie na plecy, ale na przód ciała i układa go tak, aby wyglądał jak brzuch ciążowy. Następnie ukrywa plecak pod bluzą. 

 

Udawała ciążę, by wnieść dodatkowy bagaż do samolotu.Udawała ciążę, by wnieść dodatkowy bagaż do samolotu. tiktok/miniadvantures

Dzięki temu tiktokerka faktycznie wygląda, jakby była w ciąży. Na tym oszustwie nie tylko oszczędziła pieniądze za dodatkowy bagaż, ale także otrzymała pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Na zamieszczonym przez dziewczynę wideo widać, jak wchodzi do niemal pustego samolotu. 

Tiktokerka podpisała swoje wideo: Kiedy kupisz lot za 44 dolary, ale możesz zabrać tylko plecak. Najwyraźniej młoda podróżniczka była mocno zawiedziona, że jako klientka tanich linii ma prawo do zabrania tylko jednego bagażu na pokład.

Internauci komentują oszustwo. Część uważa, że udawanie ciąży, to świetny sposób na wniesienie dodatkowego bagażu

Internauci żywo komentują zamieszczony przez dziewczynę filmik. Część uważa pomysł tiktokerki za genialny: 

O mój Boże, to jest genialne i żałuję się, że nigdy o tym nie pomyślałam - napisała jedna z użytkowniczek.
Też zamierzam tak zrobić - komentuje ktoś inny.

Są jednak też tacy, którzy nie pochwalają pomysłu Ashlin i żartują, że skoro wideo już jest tak popularne, to na pewno trafiło do linii lotniczych. 

Więcej o: