Szalona Środa w LOT. Podróż samolotem w obie strony za mniej niż 300 zł. Superceny na wiele kierunków: Bułgaria, Praga, USA, Kanada

Planujesz urlop za granicą? Teraz linie lotnicze LOT przygotowały specjalną promocję. W ofercie znalazły się bilety lotnicze w obie strony w supercenach. Sprawdź Szaloną Środę w LOT!

Kolejne kraje decydują się na poluzowanie restrykcji związanych z pandemią, więc coraz chętniej decydujemy się na zagraniczne wyjazdy. Linie lotnicze też chętnie zasypują klientów kuszącymi ofertami na bilety lotnicze. Tym razem Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły zachęcić klientów do zagranicznych wojaży. 

Zobacz wideo Pierwsze w historii tankowanie samolotu przez drona

Tanie loty. Szalona Środa w LOT to okazja, żeby upolować bilety w supercenach

Co wakacje ceny lotów idą drastycznie w górę, dlatego warto szukać okazji last minute lub promocji organizowanych przez linie lotnicze. Teraz z ciekawą ofertę ma dla klientów LOT. Tylko w środę 23 czerwca 2021 roku możesz kupić bilety lotnicze w okazyjnych cenach. Jakie kierunki obejmuje promocja? Ile wydasz na bilet? 

Do Grecji można już wjechać i swobodnie po niej podróżować. Zaszczepieni mają o wiele łatwiej Grecja czeka na turystów. Zaszczepieni mają lepiej

Szalona Środa w LOT. Ceny lotów do Pragi i z powrotem od 269 zł, a do Bułgarii od 399 zł

Marzysz o odwiedzeniu czeskiej Pragi? To się świetnie składa. W promocji Szalona Środa w LOT bilety z Warszawy do Pragi i z powrotem kosztują od 269 zł. Oferta dotyczy podróży w okresie od 01 lipca 2021 do 31 sierpnia 2021 roku. W cenie tych biletów jest tylko bagaż podręczny, ale jeśli chcesz podróżować z dużą walizką, to za bilety w tę i z powrotem zapłacisz od 449 zł. 

Ceny lotów do słonecznej Bułgarii i z powrotem też są kuszące. Za loty w dwie strony z bagażem podręcznym w okresie od 24 czerwca do 03 października.2021 zapłacisz 399 zł, natomiast podróż z dużym bagażem będzie cię kosztowała od 599 zł. 

Loty do Ameryki Północnej i Azji od 1699 zł 

Planujesz wypad do Dubaju? A może wolisz lecieć do Toronto, Chicago, Nowego Jorku, Los Angeles albo Miami? Jeśli marzysz o dalekich podróżach, to teraz jest okazja, aby kupić bilety w przystępnej cenie. Bilety lotnicze do Dubaju na okres od 19 września 2021 do 24 marca 2022 kosztują od 1699 zł. Natomiast podróże do Toronto, Nowego Jorku, Chicago i Los Angeles w okresie 01.09.2021 - 30.11.2021 już od 1799 zł. W promocyjnej cenie możesz lecieć także do Miami. Loty w terminie 1 - 30 listopada 2021 kosztują od 1799 zł. 

Dominikana to coraz popularniejszy kierunek Dominikana Last Minute to nie tylko świetne ceny! Lazurową wodę i słoneczne dni masz w zasięgu ręki

Tanie loty za granicę. Śledź promocje innych linii lotniczych

Bilety lotnicze w okazyjnych cenach można tak naprawdę znaleźć codziennie. Warto sprawdzać oferty linii lotniczych i biur podróży, ponieważ często trafiają się tam wyjątkowe okazje. Świetne oferty na tanie loty oferuje także Ryanair i Wizzair. Możesz także przeglądać wyszukiwarki lotów, które sprawdzają aktualne ceny i przedstawiają oferty różnych linii lotniczych. 

Więcej o: