Darmowe loty i wakacje dla rodziny przez rok. Trzeba spełnić jeden warunek

Jeśli się zaszczepisz, będziesz mógł przez rok latać samolotami, nie płacąc ani złotówki. Taką zachętę przygotowały dla podróżnych linie lotnicze Qantas.

Australia świetnie poradziła sobie z pandemią, ale za to program szczepień w tym kraju raczkuje. Do tej pory zostało zaszczepionych mniej niż 2 procent populacji. Aby zachęcić Australijczyków do szczepień, linie lotnicze Qantas ogłosiły, że zaszczepione osoby otrzymają nagrody.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Szykują się meganagrody

W wywiadzie dla telewizji Nine News Alan Joyce, prezes linii lotniczych Qantas, zapowiedział, że przewoźnik zaoferuje "meganagrody. Przez rok bez limitów samolotami linii latać będzie mogła czteroosobowa rodzina". Ponadto, przewidziano co najmniej dziesięć takich nagród, po jednej na każdy australijski stan.

Portal thenationalnews.com informuje o innych jeszcze nagrodach przewidzianych przez przewoźnika. Są to dodatkowe punkty w programie zbierania mil lotniczych, vouchery czy zniżki na bilety. "Staramy się zrobić, co możemy, by pomóc w kampanii szczepień. Program obejmie każdego, kto już przyjął szczepionkę i wszystkich, którzy to zrobią do końca 2021 roku" – dodał prezes Qantas.

Darmowe wakacje przez rok

Szczegóły są wciąż opracowywane, ale prezes zapewnia, że nagroda będzie ważna dla maksymalnie czteroosobowej rodziny, która będzie mogła cieszyć się nieograniczonymi podróżami w klasie ekonomicznej przez rok liniami lotniczymi Qantas i Jetstar. Ponadto zwycięzcy otrzymają milion punktów lojalnościowych Accor All do wykorzystania na rezerwację zakwaterowania w hotelu. Bonus ten może zapewnić zwycięskiej rodzinie darmowe wakacje przez rok.

Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy o dość kontrowersyjnym pomyśle linii lotniczych Qantas. Ogłoszono wówczas, że na pokład samolotu wejdą wyłącznie osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Teraz przewoźnik włącza się w promocję szczepień i zachęca do podobnych działań inne australijskie firmy.

Źródło: 9News, thenationalnews.com

Więcej o: