Ryanair ogłosił nową trasę z Polski. Poleci na piękną, grecką wyspę

Ryanair przygotowuje letni rozkład lotów. Irlandzka linia ogłosiła, że w lipcu uruchomi połączenie z Krakowa na Santorini, którą niektórzy uważają za najpiękniejszą grecką wyspę. Samoloty przewoźnika będą latać tam raz w tygodniu w sezonie wakacyjnym.

Nowe połączenie na wyspę, która przyciąga rzesze turystów, wystartuje 6 lipca. Ryanair będzie latał z Krakowa na Santorini raz w tygodniu w ramach letniego rozkładu lotów. Z okazji ogłoszenia nowego połączenia irlandzki przewoźnik zorganizował promocję - bilety na Santorini w cenie od 182 złotych na podróż od 6 lipca 2021 r. Rezerwacji można dokonywać tylko przez stronę Ryanaira do 10 lutego do północy.

Zobacz wideo Ateny bez kolejki na Akropol. Pomysł na weekend

Jason McGuinness, dyrektor handlowy Ryanaira mówi, że linia cieszy się z uruchomienia nowej trasy. Przypomina też o możliwości zmiany rezerwacji, którą linia przygotowała dla pasażerów.

Mając na uwadze, że ograniczenia COVID-19 zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów aż do 31 października 2021 r. Pasażerowie mogą teraz rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli przesunąć termin wylotu przy zachowaniu zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 r.

- wyjaśnia.

Santorini to niezwykle popularna grecka wyspa. Leży na Morzu Egejskim w odległości około 110 km od Krety i wchodzi w skład archipelagu Cyklady. Miastem, które szczególnie przyciąga turystów, jest Oia, z charakterystycznymi biało-niebieskimi budynkami i urokliwymi uliczkami. Jest pełna klimatycznych restauracji, niedużych butików i miejsc, z których można podziwiać wspaniałe zachody słońca.

Niedawno kilka nowości na wakacje ogłosił też Wizz Air. "Landrynka" poleci z Polski do Grecji, Chorwacji oraz Bułgarii. Łącznie przewoźnik uruchomi siedem nowych tras z pięciu polskich miast. 

Więcej o: