Joseph Gordon-Levitt stworzył film o Polsce. Fani zachwyceni. "Dzięki Joe, to jest piękne"

Kilka miesięcy temu amerykański aktor Joseph Gordon-Levitt zachęcał swoich fanów na Facebooku do przesyłania zdjęć z Polski, które staną się cześcią jego nowego projektu. Już wiadomo, dlaczego potrzebował materiałów. Niedawno na jego fanpage'u pojawił się krótki filmik promujący Polskę.

Joseph Gordon-Levitt to znany amerykański aktor. Zagrał m.in. w takich filmach jak: "Incepcja", "Mroczny Rycerz powstaje", "500 dni miłości", "Snowden", a niedawno w produkcji "Proces siódemki z Chicago". Na początku września artysta opublikował w swoich mediach społecznościowych post, w którym poprosił o przesyłanie zdjęć z Polski. Poinformował, że zostaną wykorzystane w nowym projekcie na jego stronie hitRECord.

Niedawno aktor podzielił się na fanpage'u efektami swojego apelu. Opublikował krótki filmik, w którym pokazane zostały zdjęcia oraz fragmenty nagrań z różnych zakątków Polski. Możemy zobaczyć m.in. Kraków, Warszawę i Gdańsk, są ujęcia z polskich gór i znad morza, a także zdjęcia tradycyjnych polskich potraw - pierogów przecież nie mogło zabraknąć!

Z przyjemnością dzielę się "Listem do Polski" - krótkim filmem stworzonym przez naszą społeczność na hitRECord. Swój wkład w efekt końcowy miało 75 artystów

- napisał Joseph Gordon-Levitt. Podziękował również wszystkim zaangażowanym. "Wasza kreatywność i entuzjazm naprawdę mnie zainspirowały" - przekonuje.

Fani zachwyceni. "Dzięki, Joe!"

Pod postem aktora pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób z Polski. Fani nie szczędzili słów zachwytu.

Dziękuję za pokazanie mojego kraju w tak cudowny sposób.
Dzięki, Joe. To jest piękne.
Pięknie widać Rybnik. Bazylika w całej okazałości

- brzmiały niektóre z komentarzy.

HitRECord to internetowa platforma, której twórcą i właścicielem jest Joseph Gordon-Levitt. Wykorzystuje różnorodne media do tworzenia różnego rodzaju projektów, w tym m.in. krótkich filmów.

Zobacz wideo "80 milionów?". Cudzoziemcy zgadują, ilu jest Polaków
Więcej o: