"Ekskluzywny penthouse" pod chmurką. Żart trójki przyjaciół rozgrzał internet

- Ktoś chce za to płacić? - wybucha śmiechem jeden z prowadzących kanał w serwisie YouTube Passion Squad. Trójka przyjaciół dla żartu stworzyła hotel pod gołym niebem. Ofertę umieściła w portalu rezerwacyjnym Airbnb. Youtuberzy otrzymali zawrotną liczbę zgłoszeń.

O kreatywności osób oferujących krótkoterminowy wynajem pisaliśmy już wielokrotnie. Youtuberzy postanowili ich przebić i stworzyć najgorszą ofertę na Airbnb. W londyńskim parku pod gołym niebem umieścili materac, pościel, stolik nocny, lampkę i tacę z dwoma kieliszkami. Tylko materac kupili w sklepie, resztę "wyposażenia" dostali za przysłowiową złotówkę.

Oferta, którą dla żartu umieszczono w serwisie rezerwacyjnymOferta, którą dla żartu umieszczono w serwisie rezerwacyjnym YouTube / stopklatka

- Cóż za piękny widok - żartował jeden z nich, dopieszczając "wnętrze". - Co za świeże powietrze - wtórował mu drugi. Panowie w dobrych humorach meblowali swój "ekskluzywny apartament", by już wkrótce, ku wielkiemu zaskoczeniu, "podbijać internety" i przebierać w ofertach niczym w ulęgałkach.

 

Sklecony naprędce "penthouse" nazwali "Null Stern Hotel of London", zrobili prestiżową sesję zdjęciową, za którą zapłacili krocie i ofertę zamieścili w serwisie Airbnb. Tuż po zamieszczeniu ogłoszenia zaczęli otrzymywać mnóstwo zapytań o nocleg. Chciała do nich przyjechać nawet 60-osobowa grupa.  W sumie rezerwacje opiewały na kwotę blisko 4,5 tys. GBP (ok. 20 tys. zł).

Najwyraźniej w tych trudnych pandemicznych czasach tęsknimy za śmiechem i poczuciem humoru. 

Restauracja, która nigdy nie istniała, stała się najlepszą w LondynieTo najlepsza restauracja w Londynie. Wszyscy chcieli tam pójść. Tylko że... lokal nigdy nie istniał

Źródło: fly4free.pl

Zobacz wideo "Godów ma 2000 mieszkanców. Powietrze tam jest gorsze niż Londynie"
Więcej o: