Ryanair robi wielką wyprzedaż. Bilety już za 19 zł. Promocja trwa 48 godzin

Ryanair 1 września ogłosił na swojej stronie internetowej największą w 2020 roku wyprzedaż biletów. Promocją objęto milion biletów, które kosztują jedynie 19 zł. Są dostępne na podróże we wrześniu i w październiku.

Wielką wyprzedaż Ryanaira trudno przeoczyć. Po wejściu na stronę przewoźnika od razu wyświetla się ogromny baner informacyjny. Dowiadujemy się z niego, że promocja trwa 48 godzin. W tym czasie, o ile starczy miejsc, można kupić bilety lotnicze już za 19 zł.

Wyprzedaż RyanairaWyprzedaż Ryanaira screen Ryanair.com

Podróż musi się odbyć we wrześniu lub w październiku tego roku.

Klienci mogą zarezerwować loty za jedyne pięć euro (19 zł) do wielu spośród naszych 240 kierunków, w tym do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Aby skorzystać z oferty, trzeba się pospieszyć i odwiedzić stronę Ryanaira najpóźniej do środy 2 września do północy

- powiedział Dara Brady, dyrektor marketingu irlandzkiej linii.

W związku z pandemią COVID-19 Ryanair wprowadził szereg zasad, które mają zmniejszać ryzyko zakażenia. Zarówno personel, jak i pasażerowie przez całą podróż muszą zasłaniać nos i usta maseczkami. Oferowane są jedynie paczkowane przekąski i napoje, a płatności można dokonać jedynie bezgotówkowo. Zamknięte są toalety na pokładzie, a dostęp do nich będzie możliwy tylko na prośbę pasażera - chodzi o to, aby nie tworzyły się kolejki.

Ryanair zapewnia, że dezynfekuje regularnie wewnętrzne powierzchnie, a w samolotach zainstalowane są wysokoskuteczne filtry powietrza HEPA.

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie
Więcej o: