Ryanair ogłosił siatkę lotów na sezon zimowy 2020/2021. Uruchomione zostaną nowe trasy z Polski

Ryanair przedstawił nowy rozkład lotów z Polski na sezon zimowy 2020/2021. Irlandzka linia będzie realizowała ponad 200 tras. Uruchomionych zostanie pięć nowych. Tygodniowo zaś przewoźnik planuje obsługiwać 700 lotów z polskich lotnisk.

Nowe trasy uruchomione zostaną z Gdańska i Krakowa do Billund, z Poznania do Lwowa i Manchesteru oraz z Warszawy do Charkowa. Przewoźnik zapowiada, że uruchomi też więcej lotów do Dublina (Irlandia), Göteborga (Szwecja), Kijowa (Ukraina), Londynu (Wielka Brytania), Oslo (Norwegia) i Sztokholmu (Szwecja). Łącznie w sezonie zimowym pojawi się ponad 200 połączeń.

- Cieszymy się, że od sezonu zima 2020/2021 pasażerowie podróżujący z Polski zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów z Polski na zimę 2020/2021 liczy ponad 200 tras, w tym między innymi nowe połączenia z Gdańska i Krakowa do Billund, z Poznania do Lwowa i Manchesteru oraz z Warszawy Modlin do Charkowa, a także dodatkowe loty do Dublina, Göteborga, Kijowa, Londynu, Oslo i Sztokholmu - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

Zobacz wideo oni trują Europę:
Więcej o: