Suntago Village już otwarte. Od 21 lipca można nocować w bungalowach przy Park of Poland

Suntago Village to kompleks 92 bungalowów będący częścią projektu Park of Poland, w ramach którego powstał Suntago Wodny Świat - największy w Europie park wodny pod dachem. Domki zostały oficjalnie otwarte 21 lipca i juz można w nich nocować.

Noclegi można zarezerwować przez oficjalną stronę Park of Poland. To właśnie w ramach tego kompleksu od lutego 2020 roku działa największy zadaszony park wodny w Europie. Znajduje się we Wręczy obok Mszczonowa, około 40 minut samochodem od Warszawy.

Do dyspozycji gości są 92 domki o powierzchni 37 metrów kwadratowych każdy. Znajdują się w nich: sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną, dwuosobową sofą. Mogą tam spędzać czas cztery osoby.

embed

fot. materiały prasowe

embed

fot. materiały prasowe

Bungalowy wyposażone są też w aneks kuchenny, 49-calowe telewizory, a na terenie całego Suntago Village dostępne jest darmowe Wi-Fi. Przygotowane zostały także trzy bungalowy dla osób z niepełnosprawnościami, w których wprowadzono odpowiednie udogodnienia. 

W centrum kompleksu znajduje się Sun HUB, w którym powstała recepcja, minidelikatesy, a także bar z przekąskami, w którym można zamówić kanapki na ciepło i na zimno oraz kawę i herbatę. Goście Suntago Village mogą też skorzystać z elektrycznego Eco Shuttle Busa, który kursuje do parku wodnego. Rozkład jazdy znajduje się na stronie Park of Poland oraz w recepcji w Sun HUB.

Goście kompleksu mogą skorzystać z 10-procentowego rabatu na bilety do parku wodnego. Zniżki są dostępne dla każdego dokonującego zakupu biletów do parku i rezerwacji bungalowu podczas jednej transakcji.

Ceny bungalowów różnią się w zależności od terminu oraz liczby osób. Przykładowo czteroosobowa rodzina (dwoje dorosłych i dwoje dzieci) za pobyt w domku w terminie od 24 do 26 lipca (piątek-niedziela) zapłaci 1156 zł. Z kolei w przypadku bungalowu duo, który komfortowo pomieści do ośmiu osób, cena wzrasta do 1890 zł.

W tygodniu, przykładowo od 28 do 30 lipca (wtorek-czwartek), bungalow dla czteroosobowej rodziny kosztuje 1000 zł, a bungalow duo 1600 zł.

embed

fot. materiały prasowe

Zobacz wideo Park of Poland. Tak wygląda. Byliśmy na miejscu

Park of Poland otwarty po przerwie. Jakie obostrzenia obowiązują?

W związku z epidemią po ponownym otwarciu wprowadzono w obiekcie zaostrzony reżim sanitarny. To m.in. limit osób, które mogą w jednym momencie przebywać w budynku Sun HUB. Powinny zachowywać też odległość co najmniej dwóch metrów od innych.

Budynek recepcji, bungalowy oraz shuttle bus są regularnie dezynfekowane. W budynku recepcji należy zakrywać usta i nos. Dostępne są płyny do dezynfekcji.

Również w parku wodnym wprowadzono szereg nowych zasad, które mają zmniejszyć ryzyko zakażenia się koronawirusem. W holu głównym oraz w szatniach jest obowiązek noszenia maseczek. Przestrzeń w parku została zorganizowana tak, aby łatwiej było zachować zalecany dystans dwóch metrów: oznaczone zostały szafki w szatniach, wprowadzono system kolejkowy do atrakcji z zachowaniem odległości. 

Oznaczane są zdezynfekowane leżaki. Obsługa na bieżąco dezynfekuje też inne powierzchnie. Rozsuwane dachy mają zapewnić lepszą cyrkulację powietrza.