W cztery strony świata - najnowsze promocje lotnicze

Air Europa

Promocja "Poczuj klimat tropików" - 13 miejsc na Półwyspie Iberyjskim, Balearach, Wyspach Kanaryjskich, Karaibach i w Ameryce Południowej oraz m.in. Dominikana (Santo Domingo), Kuba (Hawana) i Meksyk (Cancun) za 2390 zł (plus opłaty lotniskowe), Ekwador (Quito) za 3,5 tys. zł. Dodatkowa promocja: połączenie Warszawa - Madryt za 299 zł w jedną stronę i 596 zł w obie. Podróż musi zakończyć się najpóźniej 15 maja.

http://www.aireuropa.com

Condor

Obniżka do 99 euro (bez podatków i opłat lotniskowych) cen transatlantyckich przelotów, m.in. do Orlando, Hawany i Bangkoku.

http://www.condor.com

Germanwings

5 czerwca linia uruchamia nowy węzeł na lotnisku Berlin Schönefeld. Będzie można udać się stąd do Ankary, Düsseldorfu, Stambułu, Moskwy, Monachium, Splitu, Sztokholmu i Zagrzebia. Bilety już w sprzedaży, od 19 euro łącznie z podatkami i opłatami.

http://www.germanwings.com

Wizz Air

Do poniedziałku promocja lotów do Barcelony, Frankfurtu, Mediolanu, Paryża i Sztokholmu - od 19 zł w jedną stronę bez podatków i opłat lotniskowych. Podróż między 31 marca a 26 maja.

http://www.wizzair.com

Sky Europe

Tylko złotówkę (bez podatków i opłat lotniskowych) kosztują bilety z Warszawy i Krakowa do Londynu oraz z Krakowa do Mediolanu. Linia oferuje też własne ubezpieczenie turystyczne SkyInsurance.

http://www.skyeurope.com

Więcej o: