Od 6 czerwca wracają parki rozrywki. Energylandia wprowadza sporo zmian. Będzie też promocja na bilety

Rząd ogłosił kolejny etap znoszenia obostrzeń. Od 6 czerwca będą mogły działać między innymi parki rozrywki. Energylandia ogłosiła, że właściciele obiektu ustanowili aż 15 nowych zasad, które mają zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym i pracownikom.

Wśród nowości wprowadzonych przez park rozrywki są m.in. specjalistyczne drony, które będą odkażać obiekt każdego dnia po zamknięciu. Powołano również specjalną grupę dezynfekującą, której zadaniem będzie nieustanna dezynfekcja najczęściej dotykanych powierzchni, w szczególności uchwytów, poręczy, klamek, czy siedzeń.

Zmiany przygotowano też w gastronomii. Powstała aplikacja do zamawiania jedzenia, które będzie można odebrać w specjalnym punkcie i w specjalnym opakowaniu. 

Ponadto zarówno u pracowników, jak i u gości sprawdzana będzie temperatura ciała. Umożliwi to specjalna kamera termowizyjna. 

Zobacz wideo Tak wyglądają procedury bezpieczeństwa w Energylandii

Bilety do Energylandii od teraz będą limitowane. Od czwartku 28 maja w ramach specjalnej promocji będzie można zarezerwować bilety na wybraną datę z gwarancją wejścia na teren obiektu. Osoby, które już zakupiły bilety wcześniej, będą musiały je zarezerwować przez platformę internetową.

Promocja na przedsprzedaż biletów elektronicznych potrwa od 28 maja do 5 czerwca. Wykorzystać je będzie można do 26 czerwca oraz od 1 września tego roku do 10 stycznia 2021, zgodnie z kalendarzem otwarcia, po wcześniejszej rezerwacji terminu na stronie. Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 109 zł, a za ulgowy do 140 cm wzrostu 69 zł.

Goście Energylandii mogą korzystać z pięciu stref tematycznych. W planach jest też organizacja różnych wydarzeń. Od 28 listopada 2020 do 10 stycznia 2021 park zaprezentuje się z kolei w zimowej odsłonie. Mają pojawić się m.in. lodowisko, skutery śnieżne, wioska św. Mikołaja czy jarmark bożonarodzeniowy.

Więcej o: