Ryzykowała życie, by zrobić spektakularne zdjęcie. "To nagranie zniszczyło mój dzień"

Co jakiś czas możemy usłyszeć o osobach, które podejmują ogromne ryzyko, tylko po to, by zrobić doskonałe zdjęcie. Tym razem media społecznościowe obiegło nagranie z kobietą, która pozuje na skale Pedra da Gavea.

Niedawno informowaliśmy o turystce z Chin, która zmarła w czasie robienia zdjęć na indonezyjskim klifie Devil's Tear. Okazuje się jednak, że tego typu tragedie nie są wystarczającym ostrzeżeniem dla innych. Od kilku dni jest głośno o kobiecie, która pozowała do zdjęć na krawędzi skały Pedra da Gavea w Brazylii

Turystka postanowiła... wykąpać się z rekinami! Obejrzyj nasze wideo:

Zobacz wideo

"To zdjęcie nie jest tego warte!"

Nagranie z sesji zdjęciowej obiegło media społecznościowe. Na instagramowym profilu Influencersinthewild ma już ponad 1,6 miliona wyświetleń. Pod postem pojawiły się liczne głosy oburzenia. Oto niektóre z komentarzy:

Czy ona całkowicie oszalała?
Jestem wściekła na tę kobietę!
"Dlaczego ona to robi? Przecież to zdjęcie nie jest tego warte!
To nagranie zniszczyło mój dzień!
 

Pedra da Gavea - co to za miejsce?

Pedra da Gavea, na której turystka pozowała do zdjęć, to jedna z najciekawszych atrakcji w okolicy Rio de Janeiro. Jest to formacja skalna zbudowana z granitów i gnejsów, która wznosi się na wysokości 842 metrów nad poziomem morza.

Pedra da Gavea w Rio de JaneiroPedra da Gavea w Rio de Janeiro fvolu//shutterstock.com

Jak możemy zobaczyć na wspomnianym nagraniu, z jej szczytu rozciąga się wspaniały widok na miasto, przez co jest to bardzo popularny wśród turystów punkt widokowy. Planując swoją wyprawę w to miejsce, warto jednak pamiętać o względach bezpieczeństwa.

W sierpniu 2018 roku media obiegła informacja o mężczyźnie, który w czasie sesji zdjęciowej, o mało nie spadł ze słynnej skały. W porę uratowały go osoby, które znajdowały się obok. 

Więcej o: