Linie Emirates szukają członków załogi. Oferują wynagrodzenie wolne od podatku i mieszkanie w Dubaju

Przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ogłosił, że poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do międzynarodowej załogi linii. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Gdańsku, Katowicach i Warszawie.

Emirates są jednymi z największych linii lotniczych na świecie. To także największy na świecie operator samolotów Boeing 777 i Airbus A380. W najbliższym czasie przewoźnik zorganizuje trzy spotkania rekrutacyjne dla osób z Polski, które są zainteresowane pracą w dubajskich liniach.

Spotkania odbędą się w:

Gdańsku, 12 lutego w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22),

- Katowicach, 14 lutego w hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center (ul. Uniwersytecka 13),

- Warszawie, 28 lutego w hotelu Sheraton Grand Warsaw (ul. Bolesława Prusa 2).

Wszystkie dni otwarte dla rekrutacji personelu pokładowego rozpoczną się o godzinie 9:00.

Wynagrodzenie wolne od podatku i mieszkanie w Dubaju

Linie poszukują zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W ogłoszeniu podkreślono, że osoby, które chcą podjąć pracę w Emirates, powinny być otwarte, pomocne, przyjaźnie nastawione oraz zaangażowane w wykonywanie powierzonych im zadań.

Kandydaci w momencie rozpoczęcia pracy powinni mieć ukończone przynajmniej 21 lat. Trzeba też być odpowiedniego wzrostu (minimum 160 cm), aby móc bez problemu sięgać rękami na wysokość 212 cm. Kandydaci powinni także posiadać umiejętność adaptacji do nowego otoczenia, miejsc i sytuacji. Na rekrutację trzeba przynieść wydrukowane CV w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie. Zaleca się, choć nie jest to konieczne, aby kandydaci wypełnili wniosek online na stronie internetowej Emirates Group Careers przed rozpoczęciem Dnia Otwartego.

U nas możecie zobaczyć, jak wygląda centrum szkoleń Emirates. Obejrzyjcie wideo:

Zobacz wideo

Dość o wymaganiach. Co pracownikom oferują dubajskie linie? Wśród benefitów wymienione zostało m.in. wynagrodzenie wolne od podatku, bezpłatne współdzielone zakwaterowanie w Dubaju o wysokim standardzie, bezpłatny transport do pracy oraz z pracy, ubezpieczenie medyczne i dentystyczne, a także zniżki na zakupy i zajęcia rekreacyjne w Dubaju.

Pracownicy Emirates mogą także liczyć na zniżki na bilety lotnicze, które dostępne są też dla rodzin osób zatrudnionych. 

Więcej o procesie rekrutacji i wymaganiach przeczytacie na tej stronie >>. Zostały tam podane m.in.: pensja podstawowa, stawka za godzinę lotu (średnio w miesiącu 80-100 godzin) oraz średnia pensja łączna, która wynosi 9770 dirhamów (czyli ok. 10333 złote).

Zobacz też:

Więcej o: