Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Powód? Bluzka miała zbyt duże wycięcie

Zdarza się, że pasażerowie przez swój ubiór mają problem z wejściem na pokład samolotu. Tym razem spotkało to kobietę, która, zdaniem pracowników linii United Airlines, miała zbyt głęboki dekolt.
Zobacz wideo

Andrea Worldwide w pierwszej połowie stycznia tego roku miała podróżować z Denver w USA linią United Airlines. Niestety na lotnisku dowiedziała się, że przez nieodpowiedni strój nie może wejść na pokład. O sprawie poinformowały liczne media, m.in. "The Independent"

Zbyt głęboki dekolt

Pasażerka została zatrzymana przy bramce. Jeden z pracowników United Airlines poprosił ją o wystąpienie z kolejki. Nie wyjaśnił jednak, jaki jest powód tej decyzji. Po jakimś czasie kobieta dowiedziała się, że zdaniem personelu samolotu jej bluzka ma zbyt duże wycięcie i przez to widoczna jest część biustonosza. 

Może cię także zainteresować: Chłopiec został zatrzymany tuż przed wejściem na pokład. Wszystko przez koszulkę >>

Andrea czuła się upokorzona i zawstydzona. - Wszystkie spojrzenia były skierowane na mnie - powiedziała w rozmowie z CBS4.

Pieniądze nie zrekompensują niemiłych doświadczeń

Początkowo wszystko wskazywało na to, że kobieta będzie musiała zrezygnować z zaplanowanej podróży. Jednak ostatecznie załoga zmieniła zdanie. Co więcej, w ramach przeprosin za niezręczną sytuację pasażerce zaproponowano voucher na kolejny lot.

Andrea jednak odmówiła  przyjęcia prezentu. Jak podkreśla, pieniądze nie zrekompensują jej niemiłych doświadczeń. Oświadczyła także, że więcej nie skorzysta z usług United Airlines. Warto podkreślić, że do czasu feralnej podróży kobieta posiadała platynowe członkostwo klubu tej linii.

Jak wyjaśnił rzecznik United Airlines w rozmowie z "The Independent", firma posiada restrykcyjne wymogi w kwestii ubioru. Dotyczą jednak tylko i wyłącznie jej pracowników i ich rodzin. 

Może cię także zainteresować: W niektórych miejscach zbyt skąpy strój grozi grzywną, a nawet więzieniem. Zobacz, gdzie lepiej założyć jedną warstwę więcej >>

Więcej o: