Chłopiec został zatrzymany tuż przed wejściem na pokład. Wszystko przez koszulkę

Co jakiś czas możemy usłyszeć o pasażerach, którzy nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu ze względu na strój. Tym razem głośno jest o pewnym dziesięciolatku, który miał na sobie - zdaniem pracowników lotniska - nieodpowiednią koszulkę.

Chłopiec z Nowej Zelandii miał podróżować wraz z rodzicami z lotniska w Johannesburgu w RPA. Jednak w czasie kontroli bezpieczeństwa został zatrzymany przez ochroniarzy. Powód? Koszulka z nadrukiem węża. Zdaniem pracowników lotniska wąż wyglądał na tyle realistycznie, że mógł wywołać panikę wśród pasażerów samolotu. 

Zdarzenie, do którego doszło przed lotem do Nowej Zelandii, było z całą pewnością bardzo stresujące dla chłopca i jego rodziców. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. 

Każdy samolot, którym latasz, jest dziurawy. Dlaczego tak jest? Dowiesz się z naszego filmu:

Zobacz wideo

Jak dowiadujemy się z serwisu Indendent Travel, dziesięciolatek w końcu poleciał rejsem, na który miał wykupiony bilet. Przed wejściem na pokład musiał jednak założyć koszulkę na drugą stronę.

Problematyczne stroje

To nie pierwszy raz, gdy informujemy o pasażerach, którzy mają problemy związane ze swoim ubiorem. Kilka miesięcy temu głośno było o kobiecie, która została wyrzucona z pokładu za strój. Jak twierdziła, załoga i inni pasażerowie uznali go za niestosowny. Więcej na ten temat: "Byłam w szoku. To było seksistowskie". Kobieta twierdzi, że wyrzucono ją z samolotu za prześwitujący top >>

Komentarze (137)
Chłopiec został zatrzymany tuż przed wejściem na pokład. Wszystko przez koszulkę
Zaloguj się
 • kiesier

  Oceniono 41 razy 29

  Lepiej wyrzucić 100 pasażerów za nieodpowiedni strój niż przepuścić jednego który powie pilotowi lecącemu "zmieścisz się śmiało".

 • m.godwin

  Oceniono 112 razy 22

  Bardzo słusznie. Są ludzie, panicznie bojący się węży, nawet tych na obrazku. Znałem jednego takiego. Fobię naprawdę trudno jest przezwyciężyć, zwłaszcza w zamkniętym pomieszczeniu.

 • kms2x

  Oceniono 27 razy 17

  Wyobraźcie sobie teraz samolot, ten dla ViPów, i że wchodzi ktoś z koszulka KONSTYTUCJA, przecież nie mógłby wystartować z powodu terrorystów, a któraś jakaś Becia toby mogłaby przecież dostać histerii PiSxx.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 17 razy 15

  A Terleckiemu to by kazali ściągnąć maskę Halloweenową :-)

 • raknawspak

  Oceniono 24 razy 6

  Motherf**king snakes on the fu**ing plane!

 • kanna

  Oceniono 7 razy 5

  Nie widzę problemu.
  Dzieciak zakłada koszulkę na lewą stronę, wszytko trwa 30 s.
  O czym tu gadać/pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX