LOT niebawem poleci na jedną z najpiękniejszych greckich wysp. Ceny? Zapowiadają się atrakcyjnie

Grecja to jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Od przyszłego sezonu letniego podróż na jedną z najpopularniejszych wysp w tym kraju będzie znacznie łatwiejsza niż do tej pory.

Już od czerwca przyszłego roku z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina polecimy na Kretę. Lot do Chanii, która znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, do swojej oferty wprowadziły Polskie Linie Lotnicze LOT. 

Łatwiejsza podróż

Do tej pory większość turystów latało na Kretę czarterami wynajmowanymi przez biura podróży. Jeśli jednak ktoś chciał dostać się tam na własną rękę, musiał liczyć się z przesiadkami i wysokimi cenami biletów (w miesiącach letnich podróż w dwie strony wynosiła około dwóch tysięcy złotych). 

Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody. Więcej na ten temat dowiesz się z filmu:

Atrakcyjne ceny biletów

Niebawem podróż na grecką wyspę z Polski ma być znacznie łatwiejsza. Jak możemy sprawdzić w wyszukiwarce na stronie Lot.com, pierwsze połączenie z Warszawy na Kretę zaplanowane jest na 6 czerwca 2020 roku. Przez cały sezon letni loty będą obywały się w soboty. Co istotne, ceny biletów w dwie strony zaczynają się od około 500 złotych.

LOT poleci na jedną z najpiękniejszych greckich wyspLOT poleci na jedną z najpiękniejszych greckich wysp screen Lot.com

Przeczytaj także: Pytamy o wasze ulubione miejsca w Grecji. 'Bardziej przypomina alpejskie miasteczko niż grecką wyspę' >> 

Ryanair także poleci na Kretę

Warto jednak wspomnieć, że na Kretę od marca 2020 roku będzie latał także Ryanair. Oferta dotyczy trzech polskich lotnisk - w Modlinie, Krakowie i we Wrocławiu. Ceny biletów w dwie strony wahają się od 500 do 900 złotych. 

Przeczytaj także: Dwie nowe wakacyjne trasy LOT. Polecimy m.in. na chorwackie wybrzeże >>

Komentarze (16)
LOT niebawem poleci na jedną z najpiękniejszych greckich wysp. Ceny? Zapowiadają się atrakcyjnie
Zaloguj się
 • melter

  Oceniono 6 razy 4

  co za bzdury... Ryanair lata na Krete od wielu lat, kupowalismy bilety po ok. 140 eur z Warszawy w dwie strony. Aegean z przesiadka w Atenach zwykle bywa do "ustrzelenia" w granicach 200 eur. 500 eur to chyba w srodku sezonu, bilety kupowane na tydzien przed wylotem.

 • robta_se_tak_dali

  Oceniono 3 razy 1

  Lot jest drogi i ma idiotyczne trasy.

 • j_stalin

  Oceniono 10 razy 0

  halo Gazeto!!! piatki dla klimatu, nadmierny konsumpcjonizm, Greta T idt itp... a wy tu promujecie zbytki i nieekologiczne latanie bez potrzeby jedynie dla przyjemnosci??? wezcie sie zadtanowcie, jestescie za klimatem czy przeciw?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX