Wizz Air likwiduje trzy trasy z Polski. Wszystkie z nich to nowości

Z rozkładu Wizz Air z początkiem 2020 roku znikają trzy połączenia. To loty z Krakowa, Olsztyna i Katowic.

Niedawno informowaliśmy o nowych połączeniach z polskich lotnisk, które uruchamia Wizz Air. Teraz jednak węgierski przewoźnik podejmuje działania w przeciwną stronę. Z jego rozkładu zniknęły trzy trasy, które zostały uruchomione w ostatnich miesiącach. 

Koniec lotów do Turynu i Alesund

O których trasach mowa? Od początku 2020 roku nie polecimy już z Krakowa do Turynu. Połączenie zostało zainicjowane w sierpniu tego roku. Co ciekawe, to już drugi raz, gdy lot na trasie Kraków-Turyn jest wycofywane z oferty węgierskiego przewoźnika.

Od początku przyszłego roku zniknie także możliwość podróżowania linią Wizz Air z Katowic do Alesund w Norwegii. Loty na tej trasie realizowane były od września tego roku. 

Dlaczego ten bilet jest taki tani? Dowiedz się, jak oszczędzają tanie linie lotnicze:

Zobacz wideo

Nie polecimy już z Olsztyna do Bremy

Najkrócej z trzech likwidowanych tras funkcjonowała ta z Olsztyna do Bremy. Uruchomiono ją 31 października 2019 roku. Połączenie najwyraźniej nie cieszyło się taką popularnością, jak początkowo zakładano. Ostatni lot z Olsztyna do Bremy linią Wizz Air odbędzie się 5 stycznia 2020 roku.

A jakie nowości przygotowały tanie linie dla swoich klientów na lato 2020? O nowych trasach Ryanair i Wizz Air przeczytasz TUTAJ >>

Więcej o: