Znajomi zrobili jej żart na lotnisku. Takiej karty pokładowej jeszcze nie widzieliście

Po internecie krąży wideo, na którym zobaczycie prawdopodobnie największą kartę pokładową świata. Wszystko za sprawą grupy znajomych, którzy postanowili zrobić dowcip swojej koleżance.

Często zdarza się, że gdy grupa znajomych wyjeżdża razem na wakacje, rezerwację robi jedna osoba i ona drukuje później karty pokładowe dla wszystkich. To wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć chaosu. Chyba że znajomi postanowią sobie z kogoś zażartować.

Tak stało się w przypadku pasażerki, której współtowarzysze zrobili zabawny dowcip, a jej reakcję uwiecznili na nagraniu. Widać na nim moment, gdy podróżni podchodzą do stanowiska odprawy na lotnisku. Jedna z osób wręcza dziewczynie kartę pokładową, która złożona jest kilka razy. Właścicielka dokumentu szybko orientuje się, co jest grane i zaczyna się śmiać.

 

Po rozłożeniu karty pokładowej okazuje się, że została wydrukowana na kartce w formacie A0. Dziewczyna nie kryje rozbawienia, podobnie jak autorzy żartu. Spory ubaw ma też strażnik, do którego pasażerka podchodzi z dokumentami.

Co myślicie o takim żarcie? Jak wy byście zareagowali?

Wiedzieliście o tym, że każdy samolot, którym lecicie, jest dziurawy? Jak to możliwe? Wyjaśniamy w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: