W cztery strony świata - lotnicze promocje c.d.

Airberlin: Promocja na loty Warszawa - Düsseldorf i z powrotem - w lutym 49 euro w jedną stronę z podatkami i opłatami lotniskowymi, w marcu 39 euro.

http://www.airberlin.com

Condor: Promocyjne ceny m.in. z lotniska Berlin Tegel - krótkie trasy od 35 dol., transkontynentalne od 119. Już w sprzedaży bilety m.in. na Alaskę, połączenie Berlin - Anchorage rusza 17 maja, w obie strony z podatkami i opłatami lotniskowymi 828 dol.

http://www.condor.com

Germanwings: Do 6 lutego w sprzedaży 4444 biletów na wszystkie trasy ze Stuttgartu i Kolonii - 44 euro z podatkami i opłatami lotniskowymi. Wylot do 20 lutego. Ruszyła też promocja biletów grupowych (minimum 10 osób) na XX Światowy Dzień Młodzieży 16-21 sierpnia w Kolonii z udziałem Jana Pawła II.

http://www.germanwings.com

Ryanair: Wrocław - Londyn 12,29 euro w jedną stronę z podatkami i opłatami lotniskowymi, start 24 marca.

http://www.ryanair.com

Centralwings: Pierwszy lot rejsowy do Londynu (lotnisko Gatwick) odbył się 1 lutego; polecimy codziennie oprócz sobót. Od 28 lutego do Hanoweru (niedziela, poniedziałek, piątek), od marca Norymberga, Praga, Lizbona, Bolonia (trzy razy w tygodniu), od kwietnia Rzym (trzy razy w tygodniu), od maja Barcelona i Katania (raz w tygodniu). Loty bezpośrednie na razie z Warszawy i Krakowa, wkrótce z Katowic, Wrocławia, Poznania i Łodzi. Bilety kupimy przez internet, telefon (0-0801 45 45 45), w biurach podróży Orbis, Almatur i Rainbow Tours. Londyn - Warszawa 144 zł (z opłatami lotniskowymi), Londyn - Kraków 109 zł.

http://www.centralwings.com

Więcej o: