Pasażerka zatrzasnęła się w pokładowej toalecie. Samolot musiał lądować awaryjnie. Linie przepraszają

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno w trakcie lotu z Waszyngtonu do San Francisco. Jedna z pasażerek zatrzasnęła się w toalecie na pokładzie samolotu. Niestety, nikt z załogi nie potrafił pomóc jej w wydostaniu się na zewnątrz.

Samolot United Airlines, który leciał z Waszyngtonu do San Francisco, musiał lądować awaryjnie w Denver w stanie Kolorado, czyli mniej więcej w połowie trasy. Powód? Jedna z pasażerek zatrzasnęła się w toalecie.

Uwięziona w toalecie

Członkom załogi, mimo starań, nie udało się pomóc kobiecie. Przez to pasażerka spędziła w niewielkim pomieszczeniu ponad godzinę. 

O nietypowej sytuacji zrobiło się głośno po tym, gdy na Twitterze zostało opublikowane nagranie z samolotu. Widzimy na nim akcję otwierania zablokowanych drzwi. O zdarzeniu poinformowały już różne światowe media, m.in. internetowe wydanie "The Independent". 

Pomoc strażaków

Niedługo po tym, gdy samolot wylądował na lotnisku w Denver, pojawili się w nim strażacy, którym udało się pomóc zamkniętej w toalecie pasażerce. Po wyjściu z pomieszczenia kobieta wyglądała na przestraszoną. Otuchy dodali jej jednak inni pasażerowie, którzy zaczęli klaskać na jej widok.

Po udanej interwencji strażaków pasażerów przesadzono do innego samolotu. Jak przekazał rzecznik United Airlines, wszyscy podróżujący zostali już przeproszeni za zaistniałą sytuację. Jednak przyczyna awarii drzwi nadal nie jest znana.

Czy wiesz, że każdy samolot, którym lecisz, jest... dziurawy? Więcej na ten temat dowiesz się z filmu poniżej:

Zobacz wideo

Zobacz także:

Więcej o: