Pasażer przez sześć godzin stał w samolocie, by jego żona mogła spać? "To nie miłość, to kara"

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie mężczyzny, który stoi w przejściu w samolocie, podczas gdy jego partnerka śpi na wszystkich trzech siedzeniach. Autor zdjęcia twierdzi, że pasażer stał tak przez sześć godzin. Niektórzy zarzucili kobiecie egoizm, inni zachwycali się łączącym parę uczuciem.

Podróże samolotem nie zawsze należą do komfortowych. Niektórym dokucza ciasnota, inni nie potrafią zasnąć, a jeszcze innym jest za zimno lub za gorąco. Nikt chyba jednak nie wyobraża sobie, aby spędzić cały lot lub nawet jego część na stojąco. Pomijając fakt, że jest to niewygodne, chodzi też o bezpieczeństwo chociażby w czasie turbulencji.

Tym bardziej więc dziwi zdjęcie mężczyzny, które pojawiło się na Twitterze. Jego autor, Courtney Lee Johnson, twierdzi, że pasażer stał przez sześć godzin, żeby jego żona mogła spać. Na zdjęciu widać, że kobieta zajęła wszystkie trzy siedzenia.

To jest miłość

- napisał Johnson.

"Nie pozwoliłabym mężowi stać nawet 10 minut"

Nie wszyscy jednak podzielali jego zachwyt. Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele komentarzy. Część osób zarzucała kobiecie egoizm i nazywała relację pary toksyczną. Ktoś nawet przywołał sytuację z filmu "Titanic", kiedy Rose leży na drzwiach dryfujących po morzu, a Jack zamarza w wodzie. Wiele osób do tej pory twierdzi, że bez problemu zmieściliby się tam we dwójkę - podobnie jak kobieta i mężczyzna z samolotu na siedzeniach.

Dlaczego nie mogła zasnąć na jego kolanach?
Nie pozwoliłabym mojemu mężowi stać nawet przez 10 minut. Zasnęłabym na jego kolanach, co mogłoby być nawet wygodniejsze.
To nie miłość, to kara. Mogła spać na jego kolanach lub lekko odchylić fotel

- pisali komentujący. Ktoś zażartował, że mężczyzna spędził cały ten czas, planując rozwód. Kilka osób nie mogło z kolei uwierzyć, że załoga samolotu pozwoliła na to, aby pasażer spędził podróż na stojąco. Nie brakowało też osób, które uważały, że historia nie jest prawdziwa. 

Na niewygody w podróży są inne sposoby niż zajmowanie całych siedzeń. Na naszym wideo zobaczysz wynalazek, który sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku:

Zobacz wideo
Więcej o: