Pasażer przez sześć godzin stał w samolocie, by jego żona mogła spać? "To nie miłość, to kara"

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie mężczyzny, który stoi w przejściu w samolocie, podczas gdy jego partnerka śpi na wszystkich trzech siedzeniach. Autor zdjęcia twierdzi, że pasażer stał tak przez sześć godzin. Niektórzy zarzucili kobiecie egoizm, inni zachwycali się łączącym parę uczuciem.

Podróże samolotem nie zawsze należą do komfortowych. Niektórym dokucza ciasnota, inni nie potrafią zasnąć, a jeszcze innym jest za zimno lub za gorąco. Nikt chyba jednak nie wyobraża sobie, aby spędzić cały lot lub nawet jego część na stojąco. Pomijając fakt, że jest to niewygodne, chodzi też o bezpieczeństwo chociażby w czasie turbulencji.

Tym bardziej więc dziwi zdjęcie mężczyzny, które pojawiło się na Twitterze. Jego autor, Courtney Lee Johnson, twierdzi, że pasażer stał przez sześć godzin, żeby jego żona mogła spać. Na zdjęciu widać, że kobieta zajęła wszystkie trzy siedzenia.

To jest miłość

- napisał Johnson.

"Nie pozwoliłabym mężowi stać nawet 10 minut"

Nie wszyscy jednak podzielali jego zachwyt. Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele komentarzy. Część osób zarzucała kobiecie egoizm i nazywała relację pary toksyczną. Ktoś nawet przywołał sytuację z filmu "Titanic", kiedy Rose leży na drzwiach dryfujących po morzu, a Jack zamarza w wodzie. Wiele osób do tej pory twierdzi, że bez problemu zmieściliby się tam we dwójkę - podobnie jak kobieta i mężczyzna z samolotu na siedzeniach.

Dlaczego nie mogła zasnąć na jego kolanach?
Nie pozwoliłabym mojemu mężowi stać nawet przez 10 minut. Zasnęłabym na jego kolanach, co mogłoby być nawet wygodniejsze.
To nie miłość, to kara. Mogła spać na jego kolanach lub lekko odchylić fotel

- pisali komentujący. Ktoś zażartował, że mężczyzna spędził cały ten czas, planując rozwód. Kilka osób nie mogło z kolei uwierzyć, że załoga samolotu pozwoliła na to, aby pasażer spędził podróż na stojąco. Nie brakowało też osób, które uważały, że historia nie jest prawdziwa. 

Na niewygody w podróży są inne sposoby niż zajmowanie całych siedzeń. Na naszym wideo zobaczysz wynalazek, który sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku:

Zobacz wideo
Komentarze (69)
Pasażer przez sześć godzin stał w samolocie, by jego żona mogła spać? "To nie miłość, to kara"
Zaloguj się
 • 12grosz

  Oceniono 53 razy 41

  tez byłam świaadkiem jak podczas lotu jeden z pasazerow stal. Mial problemy z kręgosłupem i dlugie siedzenie było dla niego katorgą. Latwo przychodzi nam oceniać innych.

 • lubiedobrefilmy100

  Oceniono 50 razy 36

  A moze ta pani jest chora i maz zrobil wszystko by przetwala podroz mimo uporczywego bolu, to nikomu nie przyszlo do glowy, a mnie od razu, bo znam podobna historie

 • total_immersion

  Oceniono 45 razy 23

  Jak sobie uswiadomicie ile ludzi musialo stac przy warsztatach liniach produkcyjnych i w kopalniach zeby Kuchcinski i Szydlo wygodnie latali do domu to te 6 g na nogach jednego pana nie wydadza soe az tak wielkim trudem

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 28 razy 18

  Spała na aż trzech siedzeniach? To na pewno ktoś w trybie HEAD.

 • von-koza

  Oceniono 21 razy 17

  a skąd wiadomo, że to mąż?

  a jeśli to zbok, co się lubi gapić na śpiące babki. he?:), a tu zaraz takie przypuszczenia: miłosć, egoizm, poświęcenie, krowa:)

 • sabaton128

  Oceniono 27 razy 15

  Skoro stał w przejsciu, to kolo innego pasażera - o nim nie pomyślał? Mnie by wkurzało, jakby ktoś cały lot tak mi stał nad głową.

 • nietyp

  Oceniono 18 razy 12

  A w domu, to ona zwyczajnie go leje.

 • yuraathor

  Oceniono 30 razy 10

  a w Egipcie arab na wielbłądzie a coś we worku z oczami za nim pieszo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX