Właściciel restauracji w Albanii zaatakował samochód z turystami. Nie byli zadowoleni z obsługi

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak rozwścieczony mężczyzna niszczy samochód, w którym siedzieli turyści. To właściciel restauracji, z której przyjezdni mieli wcześniej wyjść niezadowoleni. Okazuje się, że lokal powstał bez pozwolenia.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Porto Palermo w Albanii. Hiszpańscy turyści mieli wyjść z jednej z tamtejszych restauracji, ponieważ byli niezadowoleni z obsługi i opuścili lokal, gdy właściciel stał się agresywny. Na Youtubie pojawiło się nagranie, na którym widać rozwścieczonego mężczyznę, który rzuca się na maskę samochodu z turystami i niszczy przednią szybę. To 51-letni Mihal Kokedhima, właściciel restauracji, którą odwiedzili Hiszpanie.

W czasie, gdy mężczyzna rozbijał szybę, kierowca cały czas jechał. Na filmie widać, że jedna z osób próbuje zepchnąć agresora nogą. Właściciel restauracji dopiero po kilku minutach zszedł z maski.

 

Jak podaje "Rzeczpospolita", mężczyzna został aresztowany i postawiono mu zarzut "słownego ataku na grupę hiszpańskich turystów z nieistotnych powodów". 51-latek tłumaczył się, że turyści wyszli z lokalu, nie płacąc.

Nielegalny lokal zrównany z ziemią

W toku śledztwa okazało się, że restauracja "Panorama" została wybudowana trzy lata temu bez pozwolenia. Ponadto właściciel nigdy nie płacił podatków. Lokal został więc zburzony - podaje AFP.

Albańscy urzędnicy przeprosili turystów za zachowanie Kokedhima. Premier Edi Rama potępił "barbarzyńcę, który zaatakował naszych hiszpańskich przyjaciół i naruszył święty kodeks albańskiej gościnności". 

AFP informuje, że jeden z zaatakowanych turystów zamieścił w sieci nagranie, w którym powiedział, że "jeden człowiek nie reprezentuje całego kraju" i obiecał, że ponownie odwiedzi Albanię.

W tym przypadku turyści wyszli niezadowoleni z restauracji. Ale nie tylko lokale gastronomiczne mogą negatywnie zaskoczyć. Pokoje hotelowe czasem też mogą sprawić niemiłą niespodziankę. Naukowcy sprawdzili, które powierzchnie w pokoju są najbardziej zanieczyszczone. Dowiecie się tego z naszego wideo:

Komentarze (68)
Właściciel restauracji w Albanii zaatakował samochód z turystami. Nie byli zadowoleni z obsługi
Zaloguj się
 • grzechumann

  Oceniono 85 razy 85

  To w Albanii potrafią zburzyć lokal działający bez pozwolenia, a u nas "w europejskim kraju", nie potrafią sobie poradzić z hotelem (czarny kot, czy jakoś) w centrum stolicy. Gdzie my kuźwa jestemy?!?!?!

 • teista_inaczej

  Oceniono 64 razy 50

  Szkoda że kulawa menda nie chciała wybudować tych swoich wież w Albanii...

 • byrcyn11

  Oceniono 47 razy 47

  A Gołębiewski wybudował sobie hotel w Karpaczu o 1 piętro większy, teraz buduje w Mielnie na wydmach i ma w Dudzie państwo z kartonu.

 • nabbuko

  Oceniono 35 razy 21

  Piękby cywilizowany kraj. Jeszcze jedna kadencja pisu i u nas takie ibrazki będą codziennością. Tylko youtube już nie będzie.

 • zagraniczny-online

  Oceniono 26 razy 20

  Hiszpanie widze podeszli do zabawy na luzie, ewidentnie chcieli wywiezc kolesia jak najdalej.
  Rodzaj korridy heh
  Za szybe zaplaci ubezpieczalnia, a pare tysiecy z youtuba wpadnie do kieszeni na czysto. Wakacje za darmo :-)

 • tysonc

  Oceniono 23 razy 19

  Nie znali dzialania energii kinetycznej. Wystarczylby krotki Stop i szybki Go.

 • aprilapril

  Oceniono 17 razy 13

  a ja mysle, ze albanski suweren bronil tozsamosci przez hiszpanskimi najezdzcami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX