Dwie kobiety zniszczyły piaskowe rzeźby w hotelu na Hawajach. Jedną z nich policja zidentyfikowała

Dwie młode kobiety zdewastowały rzeźbę piaskową w hotelu na Hawajach. Wszystko uchwyciła kamera hotelowego monitoringu. Teraz szuka ich hawajska policja, a jedna z kobiet została już zidentyfikowana.

Royal Hawaiian Hotel to pięciogwiazdkowy ośrodek wypoczynkowy w Honolulu, który cieszy się dobrą opinią. W hotelowym lobby znajduje się piaskowa rzeźba. Późnym wieczorem 12 sierpnia pewna kobieta zniszczyła ten element dekoracyjny, podczas gdy druga nagrywała to zdarzenie. Całą sytuację widać na filmie, który zarejestrowała kamera hotelowego monitoringu 

 

Jak widać powyżej, kobieta uderzała poduszką w dekorację. Co więcej, weszła przez barierkę i zrzuciła dłonią głowę wyrzeźbionej postaci. Jej towarzyszka nagrywała całą sytuację. Później kobiety uciekły. 

Zidentyfikowano winną zniszczenia rzeźby 

Portal HawaiiNewsNow informuje, że policja zidentyfikowała kobietę, która zdewastowała rzeźbę. Jak twierdzą funkcjonariusze, sprawczyni jest nieletnia i mieszka na Hawajach

W pięciogwiazdkowych hotelach, takich jak Royal Hawaiian Hotel pokoje dla gości zazwyczaj są czyste. Jednak nie we wszystkich miejscach, w których oferowany jest nocleg utrzymuje się porządek. Naukowcy sprawdzili, które przedmioty są najbrudniejsze. Obejrzyj film, aby się dowiedzieć:

Zobacz wideo

Rzeźba będzie odnowiona

Pracownicy Royal Hawaiian Hotel dbają o to, by miejsce robiło na gościach dobre wrażenie. Miejsce zachwyca urokiem. Jill Harris, która jest właścicielką firmy zajmującej się tworzeniem piaskowych rzeźb, powiedziała, że rzeźba zostanie odnowiona. 

 
Więcej o: