Martyna Wojciechowska zaliczyła turystyczną wpadkę. Internauci natychmiast wytknęli jej błąd

Martyna Wojciechowska pomyliła dwa miejsca, które znajdują się w różnych województwach w Polsce. Wpadkę od razu zauważyli internauci. Podróżniczka wybrnęła z całej sytuacji z klasą i z uśmiechem. Za swój błąd przeprosiła i od razu go poprawiła.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Relacje ze swoich wyjazdów na bieżąco zdaje na profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu jej fani mogą poznawać najdalsze zakątki świata, piękne widoki oraz egzotyczne kultury.

Podróżniczka odwiedziła już wiele miast w różnych krajach na całym świecie, ale problematyczne okazały się te w Polsce. Martyna Wojciechowska zaliczyła bowiem ostatnio wpadkę, która nie umknęła uwadze spostrzegawczych internautów.

Gwiazda TVN-u opublikowała na Facebooku wpis, w którym zachwalała "polskie Malediwy". Okazuje się jednak, że pomyliła miejsca. Zdjęcie podpisała jako Osadnik Gajówka (województwo wielkopolskie), podczas gdy na fotografii znajduje się Park Gródek w Jaworznie (województwo śląskie). Fani zarzucili jej, że nie zna za dobrze swojego kraju.

Kto chciałby zobaczyć Malediwy? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Park Gródek w Jaworznie. Dawniej wydobywano tutaj dolomit, później kanion został zalany. Dzisiaj to piękny zbiornik z turkusową wodą. Jest co podziwiać, prawda? Polska jest najfajniejsza 

- napisała Martyna Wojciechowska, publikując przy tym bajkowe zdjęcie turkusowego zbiornika wodnego, widzianego z lotu ptaka. Cytowane przez nas słowa są już poprawioną wersją wpisu podróżniczki.

Spostrzegawczy internauci od razu zauważyli, że podróżniczka pomyliła miejsca. Nie omieszkali napisać jej tego w komentarzach pod fotografią.

To nasz piękny Gródek w Jaworznie
Bardzo pięknie tu mamy i serdecznie zapraszamy do Parku Gródek w Jaworznie
Pani Martyno, to zdjęcie Parku Gródek z mojego rodzinnego miasta Jaworzna

- zwracali uwagę ludzie.

Nie tylko park w Jaworznie wygląda jak egzotyczne miejsce. Piękna lazurowa woda i zapierające dech w piersiach widoki, wyglądem przypominające te na rajskiej wyspie na Pacyfiku, czekają na nas również na Podlasiu:

Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska przeprasza za błąd

Autorka wpisu nie przejęła się negatywnymi komentarzami. Wykazała się dużym dystansem i przyznała do błędu. Swój post od razu poprawiła, a fanom podziękowała za pomoc. Napisała również, że w tym wypadku musi odwiedzić oba miejsca.

Bardzo dziękuję za waszą czujność! Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też!

- napisała podróżniczka w komentarzu pod zdjęciem.

Komentarze (11)
Martyna Wojciechowska zaliczyła turystyczną wpadkę. Internauci natychmiast wytknęli jej błąd
Zaloguj się
 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 21 razy 13

  "Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też!"

  Relacje z odwiedzonych miejsc, w których nie była.

 • stojacywbramie

  Oceniono 10 razy 6

  To jest taki typ turystyki, że się jedzie nie bardzo wiedząc nawet dokąd, a potem się opowiada dyrdymały, niezbyt rozgarniętym. Ci z kolei wpadają w zachwyt i ekstazę, też niewiele z tego kumając.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 26 razy 6

  Widziałem raz reportaż tej Pani. To było dawno temu i nie pamiętam z jakiego dokładnie miejsca na świecie. Pani Martyna przechadzała się na tle egzotycznych krajobrazów i mówiła banały. Aby być podróżnikiem (podróżniczką) nie wystarczy się przejechać. Trzeba jeszcze mieć coś do powiedzenia o miejscu, do którego się trafia

 • soap2

  Oceniono 22 razy 4

  Martyna "kocham plastikowe butelki" Wojciechowska

 • 2stan13

  Oceniono 7 razy 1

  Zestawienie słów: "M. Wojciechowska" i "podróżniczka" w jednym zdaniu to oksymoron!

 • melamed

  Oceniono 1 raz 1

  Tak przy okazji,moze przypomniec definicje slowa kanion.

 • krzy-czy

  Oceniono 15 razy 1

  sama nazwała się podróżniczką. a jest to zwykła turystyka za pieniąchy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX