Ryanair zawiesza niektóre loty z Modlina. Fani ciepłych krajów będą zawiedzeni

Ryanair podjął decyzję o zawieszeniu tras z lotniska Warszawa-Modlin. Po wakacjach z harmonogramu lotów znikną niektóre rejsy do Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Portugalii. Na razie nie wiadomo, czy to tylko tymczasowe zawieszenie rejsów, czy trwałe zmiany.

Jak informuje portal lotniczy Pasazer.com, jedne z najbardziej popularnych w Polsce tanich linii lotniczych, Ryanair, zawieszają po wakacjach niektóre z tras. Chodzi o kilka połączeń z lotniska Warszawa-Modlin do niektórych europejskich miast.

30 sierpnia tego roku odbędzie się ostatni lot do Memmingen (Niemcy). Zaś dwa miesiące później, 23 października, Ryanair zawiesi trasę do Marsylii we Francji. Rejsy te wprowadzono zaledwie kilka miesięcy temu.

24 października pasażerowie po raz ostatni będą mogli polecieć do stolicy Portugalii - Lizbony oraz do głównego miasta na hiszpańskiej Majorce, czyli Palma de Mallorca.

Jak na razie nie wiadomo, czy połączenia zawieszone są tylko na okres zimowy i wrócą latem 2020 roku. Do tej pory realizowane były bowiem przez cały rok.

W pierwszym kwartale 2019 roku zysk netto Ryanaira spadł o 21 procent. Irlandzki przewoźnik już jakiś czas temu zapowiedział, że koniecznie będą zwolnienia oraz rezygnacja z niektórych połączeń.

To niejedyny sposób, w jaki tanie linie lotnicze starają się oszczędzać. Zobacz, co jeszcze robią, aby móc zaoferować naprawdę konkurencyjne ceny:

Zobacz wideo

Ryanair podnosi opłaty

To kolejna w ostatnim czasie zmiana, którą wprowadza irlandzki przewoźnik. Kilka dni temu pisaliśmy o modyfikacjach w cenniku Ryanaira. Podwyżki dotyczą pierwszeństwa wejścia na pokład oraz bagażu podręcznego do 10 kilogramów. Nowe ceny można znaleźć na oficjalnej stronie Ryanaira.

Komentarze (35)
Ryanair zawiesza niektóre loty z Modlina. Fani ciepłych krajów będą zawiedzeni
Zaloguj się
 • blahblah69

  Oceniono 29 razy 23

  Moze przygotowali oferte do Rzeszowa dla rządu ?

 • wojnis1979

  Oceniono 13 razy 13

  Przeniosą do Radomia, albo do Rzeszowa tam dużo ciekawych rzeczy się dzieje skoro marszałek tak często tam lata :)

 • panewnik

  Oceniono 9 razy 9

  Może Air Kuchciński zacznie tam latać

 • muflonex

  Oceniono 10 razy 8

  Mareczek, jest biznes do zrobienia. Powiesz, że z żoną i szwagrostwem lataliście topić marzannę na Majorce w imieniu narodu polskiego.

 • cozano

  Oceniono 8 razy 8

  Ryanair zaczyna mieć problemy związane z uziemnieniem Boeningów 737 MAX, których sporo zamówił. To co dotychczas przynosiło oszczędności liniom, czyli mała różnorodność samolotów, teraz akurat przynosi straty.

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 5

  Latanie do PRL PiS grozi śmiercią albo obiciem twarzy przez śmierdzącego szczytami katokibika czyli piskiego debila z krzyżem w pysku na pasku Jedraszkiewicza albo innego pedofila w sutannie.

 • inz100

  Oceniono 7 razy 5

  Dziwne, bo z Modlina do Memmingen samolot jest zawsze PEŁNY. Powód zawieszenia jest jakiś inny, może brak samolotów ? z powodu Max ?

 • kichchi

  Oceniono 11 razy 5

  pasażerowie z tamtych miast nie chcą latać po prostu do brunatno klerykalnego kaczystanu

 • czechy11

  Oceniono 4 razy 4

  Z faszystowskiego zadupia świata Polski Sk...... rwionej przez fanatyków z krzyżami w zębach z PiS, niedługo będzie można poleciec jedynie rządowym samolotem z Kuchcinskim albo innym złodziejem z PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX