Stewardessa położyła się w schowku na bagaże. Zaskoczyła pasażerów w samolocie

Lot amerykańskimi liniami Southwest Airlines z Nashville do Filadelfii zapewne na długo zostanie pasażerom w pamięci. Nikt raczej nie spodziewał się, że w schowku na bagaż zobaczy leżącą kobietę. Okazało się, że jest to jedna ze stewardess.

Pasażerowie linii lotniczych Southwest Airlines musieli być bardzo zdziwieni, gdy w schowku na bagaż dostrzegli jedną ze stewardess. Sytuację można obejrzeć na filmiku, który na Twitterze opublikowała pasażerka samolotu, Veronica Lloyd.

Lloyd w rozmowie z Fox News opowiedziała, że członkini załogi leżała w schowku przez około 10 minut. Kobieta dodaje, że gdy stewardessa zeszła na dół i zajęła się swoimi obowiązkami, była bardzo przyjacielska i pomocna przez cały lot.

Przedstawiciele linii lotniczych tłumaczą

Nasi pracownicy są znani z wyrażania swojego oryginalnego poczucia humoru i nietuzinkowych osobowości. W tym przypadku nasza stewardessa chciała rozbawić pasażerów wchodzących na pokład. Oczywiście nie są to nasze standardowe procedury. Załoga zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów

- napisali w oświadczeniu przesłanym do redakcji "Daily Mail".

Pracownicy linii lotniczych Southwest Airlines cieszą się dobrą opinią wśród pasażerów. Słyną z tego, że są niezwykle pomocni. W kwietniu linia lotnicza otrzymała pochwałę w związku z zachowaniem stewardessy, która pomogła pewnej matce. Jessica Jackson widziała, jak pasażerka próbuje uspokoić swoją 19-miesięczną córkę podczas lotu z Las Vegas do Reno. Pomogła mamie - co chwilę podchodziła do córki, rozśmieszała ją, rozmawiała z nią i przybijała "piątkę". 

Zobacz wideo
Komentarze (37)
Stewardessa położyła się w schowku na bagaże. Zaskoczyła pasażerów w samolocie
Zaloguj się
 • mysl.iwy

  Oceniono 37 razy 33

  Szacun, rozumiem. Ja też budzie się w różnych miejscach po imprezach ze szwagrem.

 • ja_prostak

  Oceniono 22 razy 22

  dba o linię to i się zmieściła

 • czaarek56

  Oceniono 20 razy 16

  Fascynująca wiadomość . Jestem zachwycony !!

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 13 razy 13

  Śmiało! Zmieściła się!

 • strach_sie_bac

  Oceniono 20 razy 12

  Normalnie posikałem się ze śmiechu, dowcipnisia z tej stjuardesy ;)

 • aldealmi

  Oceniono 5 razy 5

  Gdyby była nago, to jeszcze bardziej pasażerowie byliby zachwyceni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX