Stewardessa położyła się w schowku na bagaże. Zaskoczyła pasażerów w samolocie

Lot amerykańskimi liniami Southwest Airlines z Nashville do Filadelfii zapewne na długo zostanie pasażerom w pamięci. Nikt raczej nie spodziewał się, że w schowku na bagaż zobaczy leżącą kobietę. Okazało się, że jest to jedna ze stewardess.

Pasażerowie linii lotniczych Southwest Airlines musieli być bardzo zdziwieni, gdy w schowku na bagaż dostrzegli jedną ze stewardess. Sytuację można obejrzeć na filmiku, który na Twitterze opublikowała pasażerka samolotu, Veronica Lloyd.

Lloyd w rozmowie z Fox News opowiedziała, że członkini załogi leżała w schowku przez około 10 minut. Kobieta dodaje, że gdy stewardessa zeszła na dół i zajęła się swoimi obowiązkami, była bardzo przyjacielska i pomocna przez cały lot.

Przedstawiciele linii lotniczych tłumaczą

Nasi pracownicy są znani z wyrażania swojego oryginalnego poczucia humoru i nietuzinkowych osobowości. W tym przypadku nasza stewardessa chciała rozbawić pasażerów wchodzących na pokład. Oczywiście nie są to nasze standardowe procedury. Załoga zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów

- napisali w oświadczeniu przesłanym do redakcji "Daily Mail".

Pracownicy linii lotniczych Southwest Airlines cieszą się dobrą opinią wśród pasażerów. Słyną z tego, że są niezwykle pomocni. W kwietniu linia lotnicza otrzymała pochwałę w związku z zachowaniem stewardessy, która pomogła pewnej matce. Jessica Jackson widziała, jak pasażerka próbuje uspokoić swoją 19-miesięczną córkę podczas lotu z Las Vegas do Reno. Pomogła mamie - co chwilę podchodziła do córki, rozśmieszała ją, rozmawiała z nią i przybijała "piątkę". 

Zobacz wideo
Więcej o: