Ludzie ryzykują życie, aby zrobić unikalne zdjęcie. "Zostali zepchnięci z muru przez podmuch"

Jak wiele bylibyście w stanie poświęcić dla wyjątkowej fotografii? Okazuje się, że niektórzy zdrowie, a nawet życie. Do sieci trafiło przerażające nagranie z greckiej wyspy. Samolot ląduje tuż nad głowami ludzi, którzy ryzykują życie, aby zrobić unikalne zdjęcie.

Na nagraniu widzimy samoloty, które przelatują tuż nad głowami ludzi. Bardzo silny podmuch wiatru sprawia, że ci ledwo utrzymują się na nogach. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego znajdują się tak blisko pasa startowego. To mało odpowiedzialni śmiałkowie, chętni zaryzykować własne zdrowie, a nawet życie, aby zrobić wyjątkowe zdjęcie.

Ludzie, którzy oglądali samoloty, zostali zepchnięci z muru przez ten podmuch

- relacjonował autor nagrania.

 

Wideo opublikował Cargospotter, mężczyzna, który prowadzi na YouTubie kanał o samolotach. Nagranie pochodzi z lotniska na greckiej wyspie Skiatos. Jak podają zagraniczne media, pas startowy tego portu lotniczego jest wyjątkowo wąski i krótki: ma niewiele ponad 1600 metrów długości. Zarówno jego początek, jak i koniec otoczone są wodami Morza Śródziemnego.

Przy pasie startowym stoi znak ostrzegający ludzi przed silnymi podmuchami wiatru. Jednak, jak widać, nie powstrzymuje to osób, które chcą poczuć dreszczyk emocji. W dodatku mają ułatwione zadanie, ponieważ pas startowy nie jest niczym odgrodzony. Bez problemu można więc do niego podejść.

Lotnisko Skiatos jest jednym z najbardziej szalonych w Europie. Samoloty lądują i odlatują tuż obok drogi. Lotnisko stało się jedną z głównych atrakcji turystycznych greckiej wyspy

- opisywał Cargospotter.

Wiedzieliście, że samoloty, którymi latacie, są dziurawe? To nie żart. Z naszego wideo dowiecie się, dlaczego:

Zobacz wideo
Więcej o: