20 zł za skorzystanie z toalety? Tak, nad Bałtykiem to możliwe. "Szok!"

Jakie musiało być zaskoczenie mężczyzny, który podczas wakacji w Świnoujściu postanowił skorzystać z toalety w jednym z lokali. Kosztowało go to bagatela 20 zł. "Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak?" - skomentował zaskoczony mężczyzna.

O tym, że na ceny jedzenia w nadbałtyckich lokalach trzeba uważać, wiadomo nie od dziś. Jakiś czas temu pisaliśmy o czytelniczce, która przysłała do nas zdjęcie paragonu z ceną, którą zapłaciła za porcję ryby w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Kobieta nie kryła zaskoczenia, kiedy zobaczyła, że widnieje na nim kwota 84 zł.

Okazuje się, że nad polskim morzem małą fortunę można wydać nie tylko na jedzenie, lecz także na toaletę. Na portalu iswinoujscie.pl opublikowane zostało zdjęcie toalety w restauracji, która znajduje się w jednej z najpopularniejszych lokalizacji w Świnoujściu - przy promenadzie.

Uwagę zwraca kartka wywieszona przed wejściem do toalety, na której widnieje kwota 20 zł. Tyle właśnie kosztuje skorzystanie z WC. Cena jest dość zaskakująca, nawet jak na nadmorskie standardy w sezonie letnim. Czyżby to była najdroższa toaleta nad Bałtykiem?

Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach pięć złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko, 20 złotych toaleta

- napisał zaskoczony czytelnik, który podesłał zdjęcie portalowi Iswinoujscie.pl.

Może brak miejskich darmowych w pobliżu

- zastanawia się autor zdjęcia nad przyczynami takiej ceny.

Co można robić nad polskim morzem poza leżeniem na plaży? Mamy dla was propozycje na niezapomniane wakacje nad Bałtykiem:

Zobacz wideo

A was co najbardziej zaskoczyło podczas wakacji nad polskim morzem? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: