W Indonezji nagrano dziwne stworzenie. Wygląda jak potwór z serialu "Stranger Things"

W jednym z indonezyjskich mieszkań pojawiło się dziwne i przerażające stworzenie. Właściciel domu pozwolił mu u siebie przenocować. Przy okazji nagrał je, a wideo opublikował w sieci. Teraz wszyscy zastanawiają się, co to za stwór, a większość sugeruje, że to tylko ćma.
Zobacz wideo

To nie kadr z filmu science fiction, tylko autentyczne wideo z Bali w Indonezji. Hari Toae uchwycił na nagraniu dziwaczną, wręcz kosmiczną istotę, która pełzała po suficie w jego domu. Uwagę zwracały przede wszystkim owłosione macki, którymi tajemniczy osobnik w pewnym momencie zaczął poruszać.

 

Mimo że mężczyzna nie wiedział, co to jest, a stwór miał do tego dość przerażający wygląd, pozwolił mu zostać na noc. Hari Toae stwierdził, że stworzenie zapewne szuka bezpiecznego schronienia na noc, ponieważ na dworze bardzo padało.

To coś wyglądało jak kosmita. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego

- twierdził mężczyzna.

Niektórzy sugerują, że stworzenie z nagrania wyglądem przypomina potwora z popularnego serialu "Stranger Things", znanego jako Shadow Monster czy Mind Flayer (Łupieżca Umysłów).

 

Przerażające stworzenie na suficie to tylko ćma?

Zagraniczne media sugerują, że tym dziwnym i dość przerażającym stworzeniem była ćma z gatunku creatonotos gangis.

Motyle te zamieszkują południowo-wschodnie rejony Azji oraz Australii. Posiadają skrzydła i cztery macki, które służą im za organy zapachowe, używane do produkcji feromonów, które przyciągają inne osobniki.

Nie wiadomo jednak, czy stworzenie z nagrania, to na pewno ta ćma. Ci z bujną wyobraźnią sugerują, że może to być zupełnie nowy gatunek, nieznany jeszcze człowiekowi.

Więcej o: