Czesi kąpali się nago w Morskim Oku na oczach innych turystów. Zostali ukarani

W ostatni weekend turystów, którzy odwiedzili Morskie Oko w Tatrach, zastał dość niecodzienny widok. Dwóch turystów z Czech postanowiło skorzystać nie tylko z kąpieli słonecznej, lecz także ochłodzić się w wodzie. I zrobili to nago.

Dwóch turystów z Czech, którzy wybrali się nad Morskie Oko w Tatrach, postanowili się w nim również wykąpać. Co więcej, zrobili to nago. Na turystów natrafił akurat patrol Straży Parku, co ostatecznie skończyło się wysokimi mandatami.

Incydent został opisany przez Tygodnik Podhalański. Sytuacja miała miejsce w ostatni weekend w okolicach godziny 15:00. Strażnicy schodzili akurat znad Czarnego Stawu pod Rysami i zauważyli dwóch kąpiących się mężczyzn. Jak informuje portal, podobne sytuacje zdarzały się już w przeszłości. Ta jednak była zgoła inna, ponieważ pierwszy raz turyści zostali przyłapani podczas kąpieli nago.

Z relacji portalu wynika, że mężczyźni byli bardzo zaskoczeni tym, że strażnicy zwrócili im uwagę. Zostali wylegitymowani. Okazało się, że są z Czech, a konkretnie z Brna. Mężczyźni, jeden 58-letni, drugi 64-letni, tłumaczyli się, że są naturystami. Chcieli sprawdzić swoje umiejętności pływackie w zimnej, górskiej wodzie Morskiego Oka. Twierdzili przy tym, że nie wiedzieli, że nie można kąpać się w tym miejscu.

Za to, że turyści przebywali poza szlakiem turystycznym w strefie ochrony ścisłej, nielegalnie kąpali się w Morskim Oku i za tzw. nieobyczajne zachowanie, czyli kąpiel na golasa, zostali ukarani przez Straż Parku mandatami gotówkowymi

- mówił w rozmowie z Tygodnikiem Podhalańskim Edward Wlazło, komendant Straży Parku.

Kąpiących się mężczyzn z Czech obserwowało wielu turystów, w tym dzieci, którzy byli bardzo zniesmaczeni tym niecodziennym widokiem. Mężczyźni zostali ukarani, nieznana jest jednak wysokość ich mandatów. Nie protestowali - kary posłusznie przyjęli, a zachowywali się przy tym kulturalnie.

Komentarze (83)
Czesi kąpali się nago w Morskim Oku na oczach innych turystów. Zostali ukarani
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 47 razy 27

  I tak nic pozostali turyści nie zobaczyli oprócz owłosienia. Przy tej temperaturze wody to jajka jak pestki cytryny, a penis jak penis we wzwodzie Prezesa ( znaczy jednocalowy).

 • sim.salabim

  Oceniono 24 razy 14

  Biedne polskie katolickie dzieci zostaly zgorszone przez czeskich ateistow?
  Oj nie, katoliccy ksieza juz im swoje fiutki pokazali wczesniej.

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 31 razy 13

  Czeski luz i czeska kultura zarazem.
  Zapłacili mandat, ale wspomnienia będą mieli miłe.

 • marywil2012

  Oceniono 20 razy 12

  uważam, że mężczyźni powinni chodzić też w bikini. nie ma powodu, żeby pokazywali piersi. Toż to nieobyczajne! powinni też golić się pod pachami. przecież dzieci na to patrzą!

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 19 razy 11

  Ostatnio na Mazurach dwie nastolatki postanowiły wykąpać się w jeziorze w stroju Ewy o wschodzie słońca. Ktoś doniósł i dziewczyny staną przed sądem dla nieletnich. To pokazuje skalę skołtunienia tego rejonu Unii Europejskiej.

 • iso2

  Oceniono 16 razy 8

  I za ten luz i fantazję uwielbiam braci Czechów. Polak zrobiłby to wtedy jakby był nawalony a Czesi mają to we krwi. Oni mają wyj..ane na wszystko.

 • lord-p

  Oceniono 13 razy 7

  czyli bardziej oburzyło nie to, że kąpali się w parku narodowym, ale że byli nago.

  Wolska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX