Piękne górskie otoczenie i pan młody w śmigłowcu TOPR. Takiego zdjęcia ślubnego jeszcze nie widzieliście

Sesja ślubna w Dolinie Pięciu Stawów Polskich to marzenie wielu nowożeńców. Mimo że w przypadku Ani i Remika nie przebiegła po ich myśli, teraz mogą pochwalić się bardzo oryginalnym zdjęciem.
Zobacz wideo

Dolina Pięciu Stawów Polskich uchodzi za jeden z najpiękniejszych rejonów Tatr. Wielu nowożeńców decyduje się więc na sesje ślubne w tej okolicy. Malownicze otoczenie górskie jest zazwyczaj gwarancją wspaniałych zdjęć. 

Wypadek w trakcie wędrówki

Sesja Ani i Remika w Dolinie Pięciu Stawów Polskich nie przebiegła po ich myśli. W trakcie wędrówki w kierunku Świstówki Roztockiej pan młody poślizgnął się na jednym z kamieni. Skończyło się to niestety uszkodzeniem więzadła. Jak donosi Tatromaniak.pl, mężczyzna miał sporo szczęścia. W tym czasie w pobliskim schronisku dyżurował ratownik TOPR, który po wstępnych oględzinach podjął decyzję o wezwaniu pomocy medycznej. Pan młody został szybko przetransportowany śmigłowcem do szpitala. 

Nietypowe zdjęcie ślubne

Efektem nietypowego przebiegu sesji ślubnej jest bardzo oryginalne zdjęcie, które wykonał obecny na miejscu fotograf Kamil Czernecki.  Widzimy na nim pannę młodą nad brzegiem stawu oraz odlatujący w oddali helikopter, który transportuje pana młodego do szpitala. Takiego zdjęcia ślubnego nie mają raczej żadni nowożeńcy. Panu młodemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej zdjęć fotografa zobaczysz TUTAJ >>

 

Zobacz także: 

Więcej o: