Linie lotnicze wprowadziły nową usługę. Gwarantuje, że obok naszego fotela będzie puste środkowe miejsce

Irlandzkie linie lotnicze Aer Lingus wprowadziły nową usługę dla swoich klientów. Wykupienie jej gwarantuje bardziej komfortowe miejsca. To nie wszystko. Zapewnia również, że środkowy fotel obok na pewno będzie pusty.
Zobacz wideo

Irlandzki przewoźnik Aer Lingus postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich pasażerów i zwiększyć komfort ich lotu. W tym celu linie stworzyły dodatkową klasę ekonomiczną typu premium, którą nazwały AerSpace. Już sama nazwa wiele mówi. Chodzi o to, że wykupienie nowej taryfy gwarantuje miejsce w pierwszym rzędzie lub przy przejściu, przy czym środkowy fotel pozostanie pusty, co zapewni większy komfort podróży.

Nowa usługa dostępna będzie od 1 września 2019 roku. Jednak już można rezerwować miejsca w ekonomicznej klasie premium. Ceny biletów zaczynają się od 129 euro w jedną stronę, czyli około 555 zł. Usługa ta będzie dostępna na wybranych trasach krótkodystansowych, transatlantyckie nie zostały nią objęte. Na początek będzie to 27 bardziej ruchliwych tras np. do Londynu, Paryża, Amsterdamu, Monachium, Lizbony oraz Barcelony.

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić AerSpace jako odpowiedź na prośbę naszych klientów, którzy szukają lepszej jakości i większego komfortu podczas lotu na krótkich dystansach

- mówiła Susanne Carberry, dyrektor ds. przychodów i lojalności w Aer Lingus.

Dodatkowo w cenę wliczony jest bezpłatny dostęp do poczekalni na lotnisku, priorytetowe wejście na pokład, a także przekąski oraz napoje na pokładzie. Pasażerowie, którzy wykupią miejsce w ekonomicznej klasie premium, będą również mogli bezpłatnie zabrać ze sobą bagaż o wadze do 20 kg.

Więcej o: