Aby zrobić wyjątkowe zdjęcie na Instagrama, zaryzykował życie partnerki. Ludzie oburzeni. "Bezsensowne"

Para znanych instagramowych podróżników opublikowała zdjęcie, które może mrozić krew w żyłach. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Zarzucili im, że dla popularności są w stanie zaryzykować nawet własne życie.
Zobacz wideo

Kelly Castille i Kody Workman to para popularnych instagramerów, którzy na swoim profilu na bieżąco zdają relacje z rajskich podróży. Ich bajkowe zdjęcia podziwia w sumie prawie 80 tysięcy ludzi z całego świata. Tym razem jednak ich niedawna fotografia zamiast zapierać dech w piersiach, sprawiła, że na parę spadła fala krytyki.

Zakochani opublikowali ostatnio zdjęcie z Bali. Piękna roślinność, do tego basen z idealnie przezroczystą wodą. Ale uwagę wszystkich i tak zwróciło co innego. Na fotografii widać Kodiego, który znajduje się w basenie. Mężczyzna całuje i obejmuje Kelly, która... wisi nad przepaścią.

 

Część internautów była zachwycona wyjątkowym i niebezpiecznym zdjęciem, czego wyraz dali w pozytywnych komentarzach. Niektórzy byli pod wrażeniem miłości i wzajemnego zaufania do siebie pary podróżników.

Pojawiło się również wiele wpisów ludzi, którzy nie kryli oburzenia. Zarzucili parze, że zrobi wszystko, aby zdobyć popularność, narażając przy tym nawet własne życie.

Co za głupie i bezsensowne zdjęcie.
To najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby spadła. I to wszystko dla internetowej popularności.
Zdajecie sobie sprawę z tego, że możecie mieć naśladowców?

Kelly Castille i Kody Workman tłumaczyli się, że podczas robienia tego kontrowersyjnego zdjęcia zachowali wszelkie zasady bezpieczeństwa. Przyznali również, że bardzo dobrze się przy tym bawili.

Więcej o: