Sprytny turysta nie chciał spać na krzesłach, więc rozwiesił na lotnisku hamak. "To było genialne"

Próbowaliście kiedykolwiek spać na krzesłach w poczekalni na lotnisku? Ten mężczyzna znalazł zupełnie nowe rozwiązanie. Na swój samolot czekał, drzemiąc w hamaku, który rozwiesił w hali odlotów na lotnisku.
Zobacz wideo

Duże musiało być zdziwienie osób, które w ostatnią niedzielę rano pojawiły się na międzynarodowym lotnisku Charlotte Douglas w Stanach Zjednoczonych. W hali odlotów znajdował się bowiem rozwieszony hamak. Jeden z podróżujących postanowił zwiększyć swój komfort oczekiwania na odlot i rozłożył się wygodnie na hamaku, który przyniósł ze sobą.

Pasażer, którego imię i nazwisko nie są znane, poczuł się tak dobrze, że aż zasnął. Jeden ze świadków twierdzi, że w pewnym momencie do mężczyzny podeszła pracownica lotniska, prawdopodobnie prosząc go o złożenie hamaka.

Pracownica lotniska podeszła i zaczęła potrząsać hamakiem. W końcu mężczyzna podniósł głowę. Wyglądał na takiego, który dopiero co się obudził

- Fox News cytował słowa jednego ze świadków.

Nie usłyszałem, co powiedziała pracownica lotniska, ale była bardzo grzeczna. Podała też mężczyźnie krzesła, żeby mógł bezpiecznie zejść z hamaka. Pomyślałem wtedy, że to było naprawdę genialne. Żałowałem przy tym, że nie przyniosłem swojego hamaka

- opowiadał dalej ten sam świadek.

Pomysłowi pasażerowie samolotów

Pasażerowie samolotów potrafią być naprawdę bardzo kreatywni. Jakiś czas temu pisaliśmy o Brytyjczyku, który był niezadowolony z nowej polityki bagażowej linii Ryanair (dodatkowe opłaty za duży bagaż podręczny). W związku z tym postanowił ją obejść przy pomocy starego płaszcza. Ubranie przerobił na przenośną walizkę. Wszystko to nagrał i opublikował w sieci.

Więcej o: