Lidl oferuje wyjazd do Dubaju chwilę po majówce. Cena? Bardzo korzystna

Dubaj jest wciąż jednym z kierunków najbardziej obleganych przez turystów. Oferty biur turystycznych potrafią jednak przyprawić o zawrót głowy. Okazuje się, że w tym roku można tam polecieć w maju (chwilę po majówce) w bardzo korzystnej cenie z Lidl Podróże.
Zobacz wideo

Dlaczego Dubaj wciąż cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem? Prawdopodobnie, dlatego że można tam odpocząć, zobaczyć zapierającą dech w piersiach architekturę, czy skorzystać z lokalnych atrakcji. Na wszystko wystarczy zaledwie kilka dni. To właśnie dlatego termin chwile po majówce może okazać się idealnym na wypad do Emiratów Arabskich. 

Niestety wiele osób nadal uważa, że Dubaj zarezerwowany jest tylko i wyłącznie dla bogatych. Oferty w popularnych biurach podróży to potwierdzają. Za pobyt w tym samym czasie, bez zwiedzania, musimy zapłacić około 3400 złotych, choć są również oferty, których cena sięga nawet 11 tys. złotych. Naprzeciw klientom z mniej zasobnymi portfelami wychodzi Lidl Podróże.

Okazuje się, że siedmiodniowy wypad wcale nie musi zrujnować twojego portfela. Koszt wyjazdu w terminie 9 maja - 15 maja to tylko 2608 zł za osobę. Nie tylko termin i cena są atrakcyjne. Ciekawy jest również sam program wycieczki. W cenie jest przelot z Warszawy do Dubaju i z powrotem, pokój dwuosobowy, śniadanie i wycieczka objazdowa. Oczywiście, opcji do wyboru jest kilka. Wraz z dodatkowymi atrakcjami rośnie jednak cena podróży.

Majówka z Lidl PodróżeMajówka z Lidl Podróże fot. Lidl Podróże/ www.lidl-podroze.pl

Program wyjazdu do Emiratów Arabskich z Lidl Podróże 

Na stronie Lidl Podróże podany jest dokładny program całego wyjazdu. Dzień pierwszy to przylot do Dubaju i zakwaterowanie w hotelu. W kolejnych dniach uczestnicy wyjazdu będą mogli zwiedzić takie miejsca jak Dubai Marina - bajeczny port położony w sercu miasta, Jumeirah The Palm - nowoczesna wyspa w całości zbudowana przez człowieka, czy Burj Kalifa - najwyższy budynek świata.

Oczywiście to nie koniec atrakcji. Chętni będą mogli wybrać się na Safari z kolacją w formie grilla, czy udać się do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, czyli Abu Zabi, które uważane jest za kwintesencję luksusu. 

Uczestnicy będą mieli też sporo czasu wolnego, tylko dla siebie, podczas którego będą mogli wygrzewać się w na plaży, czy nad hotelowym basenem. 

Majówka z Lidl PodróżeMajówka z Lidl Podróże fot. Lidl Podróże/ www.lidl-podroze.pl

W okresie majówki także inne biura podróży kuszą swoimi ofertami. W Tui za wypad od 13 maja - 20 maja zapłacimy 2631 zł, ale w cenie mamy jedynie wylot z Katowic, śniadanie i nocleg w hotelu trzy gwiazdkowym (bez żadnych atrakcji). Z kolei na stronie Rainbow najtańsza oferta, którą znaleźliśmy to ta od 2 maja - 9 maja również w hotelu trzy gwiazdkowym za 2649 zł, ze śniadaniem i także bez dodatkowych atrakcji. 

Ceny wyglądają zupełnie inaczej pod koniec maja. Na stronie Wakacje.pl znajdziemy oferty już od 1928 zł z wylotem z Katowic, śniadaniem w cenie i zakwaterowaniem w czterogwiazdkowym hotelu. 

ZOBACZ TEŻ: 10 faktów i mitów o Dubaju, siódmym najczęściej odwiedzanym przez turystów mieście na świecie

ZOBACZ TEŻ: Dubaj ma ambitne plany: 20 milionów turystów w 2020 roku

Więcej o: