Możesz podróżować za darmo po całym świecie. Warunek? Towarzystwo kompletnie obcej osoby

"Szukamy dwóch kompletnie obcych dla siebie osób, które łączy jedna rzecz: pragnienie odkrywania świata". Tymi słowami agencja turystyczna zachęca do wzięcia udziału w swoim nowym konkursie. Skusicie się?
Zobacz wideo

Agencja turystyczna Tour Radar poszukuje chętnych do swojego nowego konkursu Tour the World. Na wygranych czeka podróż dookoła świata. Organizatorzy spośród wszystkich zgłoszeń wybiorą dwie kompletnie obce dla siebie osoby, które udadzą się razem na tę niezapomnianą wycieczkę.

Agencja pokrywa wszystkie koszty związane z podróżą, w tym przelotów oraz noclegów. Szacuje, że będzie to kosztować ponad 22 tysiące dolarów za osobę, czyli ponad 80 tysięcy złotych. Wyjątkowa podróż dookoła świata obejmuje zwiedzanie pięciu kontynentów przez 50 dni. Nie są znane jednak dokładne miejsca, które odwiedzą zwycięzcy. I to wszystko all inclusive! Uczestnikom wyprawy towarzyszyć będzie trzyosobowa ekipa filmowa, która ma udokumentować całą podróż.

 

Tour the World - kto może się zgłosić?

Do konkursu przystąpić może każdy. Organizatorzy podkreślają jednak, że największe szanse na wygraną mają osoby spragnione prawdziwej przygody i otwarte na zupełnie nowe doświadczenia.

Tour the World - jak się zgłosić?

Aby się zgłosić, należy nagrać dwuminutowy film o sobie, w którym przekonamy organizatorów, że to właśnie my najlepiej nadajemy się do podróży dookoła świata.

Dużym atutem będzie nagranie, na którym uczestnik wyróżni się z tłumu. Im bardziej będzie głośny, tym my będziemy bardziej chętni, aby go bliżej poznać

- informują organizatorzy konkursu na swoje stronie.

Zgłaszać się można do 24 marca 2019 roku TUTAJ. Wyniki mają być ogłoszone na początku kwietnia. Podróż planowana jest na maj.

Więcej o: