Pasażer spędził ponad 10-godzinny lot w bokserkach. Rozebrał się tuż po wejściu na pokład

Podczas tego dość niecodziennego lotu jeden z pasażerów poczuł się jak u siebie w domu, czym wprawił w zakłopotanie pozostałych towarzyszy podróży. Mężczyzna bowiem ponad 10-godzinny lot spędził w samych bokserkach i koszulce.

Do nietypowej sytuacji doszło na pokładzie linii lotniczych Air France. Podczas lotu z Paryża do Los Angeles jeden z pasażerów poczuł się zbyt swobodnie. Mężczyzna tuż po wejściu na pokład rozebrał się i został w samych skarpetkach, bokserkach i koszulce.

Uciążliwy pasażer zajął swoje miejsce i, prawdopodobnie dla jeszcze większej wygody, zdjął skarpetki. W ten właśnie sposób spędził długi, ponad 10-godzinny lot. Mężczyzna mógł czuć się komfortowo, ale co z resztą pasażerów?

Zobacz wideo

Jedna z pasażerek, Lizzie Thompson, całą sytuację opisała na Twitterze. Dla kompletnego zobrazowania i na dowód swojej relacji opublikowała również kilka zdjęć. Z jej wpisów wynika, że mężczyzna był proszony o ubranie się, ale nie odniosło to żadnego skutku.

Lizzie Thompson zwróciła się również do personelu pokładowego z prośbą o interwencję. Ci zaproponowali jej nowe miejsce. Nie skorzystała, ponieważ miała wykupione droższe, z większą przestrzenią na nogi. Na koniec stewardzi tylko bezradnie wzruszyli ramionami.

Z relacji pasażerki wynika, że mężczyźnie w pewnym momencie zrobiło się zimno, więc... założył kurtkę. Ale spodni i butów wciąż nie. I tak już leciał do samego końca podróży.

Oświadczenie Air France

W serwisie Insider zamieszczone zostało oświadczenie przesłane przez linie lotnicze Air France. Przedstawiciele przewoźnika potwierdzili, że opisywana sytuacja miała miejsce na pokładzie ich samolotu. Podkreślili również, że personel pokładowy zachował się prawidłowo, zgodnie z procedurami. Do zakresu ich obowiązków nie należy bowiem kontrolowanie ubrań pasażerów.

Rolą naszego personelu jest zapewnienie komfortu i dobrego samopoczucia pasażerom. Po tym, gdy klientka zwróciła się z prośbą o interwencję, nasi pracownicy zaoferowali jej nowe miejsce do siedzenia o taki samym standardzie. Kobieta jednak odmówiła

- czytamy w oświadczeniu Air France przesłanym do portalu Insider.

Więcej o: