Polski góral robi karierę na Instagramie. Od jego zdjęć nie sposób oderwać wzroku

Nie chodzi po modnych knajpach, a tatrzańskich halach, nie pstryka selfie z celebrytami, a pozuje do zdjęć ze zwierzętami. Najbardziej dziś znany góral z Zakopanego stawia na autentyzm, folk i tradycję.

Gooral_Zakolove, wraz z pojawieniem się na Instagramie, wzbudził prawdziwą sensację. Na jego koncie można podziwiać zapierające dech w piersiach zdjęcia, których mogą pozazdrościć mu o połowę młodsi instagramerzy. Nie ma tu taniej, opatrzonej tandety dla turystów, a w pełni profesjonalne, urzekające kadry, które przedstawiają imponującą sylwetkę górala o hipnotyzującym spojrzeniu. Całości dopełnia wspaniała sceneria - najpiękniejsze zakątki Podhala.

Zobacz wideo Taki widok na Tatry musisz zobaczyć choć raz w życiu
 

Kim jest Gooral Zakolove?

I o Podhale właśnie tu chodzi, bo Gooral Zakolove to postać stworzona na potrzeby promocji tego rejonu Polski, który uważany jest za jeden z najpiękniejszych, oraz tamtejszej kultury. Stworzenie postaci, która posiada sprawnie prowadzone konto na Instagramie było strzałem w dziesiątkę, bo pozwoliło trafić także do młodszych Polaków i zainteresować ich Podhalem. Wszystko jest dziełem Centrum Informacji Turystycznej Zakolove

 

Gooral Zakolove, czyli pan Tadeusz, który w tę rolę wciela się wyśmienicie, poza udziałem w sesjach zdjęciowych, których efekty możemy podziwiać właśnie na Instagramie, swoją obecnością uświetnia także lokalne wydarzenia. Każdy, kto go zobaczy, marzy o zrobieniu sobie z nim zdjęcia, a te z kolei lądują błyskawicznie w social mediach. Tym sposobem popularność górala błyskawicznie rośnie. 

A wy co myślicie o jego zdjęciach? Zaczniecie obserwować Goorala na Instagramie?

 
Więcej o: