Komentarze (62)
Morze Bałtyckie po sztormie wyrzuciło na brzeg nie tylko bursztyny. Plaża w Jantarze to wysypisko śmieci
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cezaris

  Oceniono 2 razy 2

  W czasach mojego dzieciństwa w sklepach wszystko było pakowane w papier, a napoje były w szkle. To było dobre. Można do tego wrócić.

 • szabepio

  Oceniono 2 razy 2

  Pisowa agresja i jad powoduje że ludzie atakują innych ludzi a teraz i naturę. W tym obłąkaniu pozostaje juz tylko zdelegalizować pis zanim wszystko zniszczy i wyprowadzi nas z ue.

 • azibii

  Oceniono 1 raz 1

  Ruszyły pis-tabuny "januszy i grażyn" na wywczasy i efekty widzimy na każdym kroku...
  Kaczy-Stan kulawego plezesia to nie kraj... to stan umysłu potomków chłopów pańszczyżnianych i tych po wojne nagnanych ze wschodu...

 • rozaliaroyale

  Oceniono 4 razy -2

  "Śmieci porozrzucane były bowiem wzdłuż plaży na odległości kilkudziesięciu metrów."
  - no to by oznaczało ,że ktoś wrzucił do wody zwykłe śmieci komunalne lub hotelowe ( wystarczy zlokalizować pochodzenie w/w odpadów - a następnie z której jednostki mogły być wyrzucone ,, jeżeli to nie nasze śmieci i nie z naszej jednostki zostały wyrzucone - niech sprzątają ich właściciele

 • sprawiedliwy02

  Oceniono 12 razy -6

  Pismaki użyli ciekawego określenia "Nad Bałtykiem szalał potężny sztorm", szanowni pismacy ludzie wiedzą że poprawna polszczyzna jest waszym problemem i z dobrego serca was pprawię, powinno być "Na Bałtyku szalał potężny sztorm"

 • kresedebarg

  Oceniono 49 razy -35

  W tych śmieciach zauważyłem moją prezerwatywę, używałem jej na statku wycieczkowym po Karaibach, ale gdzie są pozostałe???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX