Podróżowanie po Tajlandii za darmo przez trzy tygodnie. Wystarczy wysłać swój filmik i czekać na odpowiedź

Organizacja Tourism Authority of Thailand i portal DreamJobbing poszukują osoby, która przez kilka tygodni za darmo będzie podróżować po Tajlandii. Ma doświadczać tamtejszego życia jak prawdziwi mieszkańcy. Relacja z podróży zostanie później wyemitowana jako film dokumentalny w telewizji.

Przemierzanie Tajlandii wzdłuż i wszerz, poznawanie jej sekretów i przekonanie się, jak naprawdę żyją mieszkańcy tego kraju. A do tego wszystko za darmo. Brzmi jak marzenie, ale jest możliwe.

Niedawno w sieci pojawiło się ogłoszenie przygotowane przez organizację Tourism Authority of Thailand i portal DreamJobbing. Czytamy w nim, że poszukiwana jest osoba, która zdecyduje się na wyjątkową podróż przez cały kraj. Jej zadaniem będzie wcielenie się w rolę mieszkańca i docieranie do różnych zakątków Tajlandii. Doświadczenia ochotnika zostaną później wyemitowane w telewizji jako film dokumentalny.

Turyści nie muszą już schodzić z Wielkiego Muru Chińskiego w tradycyjny sposób. Mogą na przykład zjechać z niego na... sankach

Zwiedzanie ma odbyć się na przełomie stycznia i lutego 2019 roku i trwać od dwóch do trzech tygodni. Twórcy ogłoszenia pokrywają koszty przelotów do i z Tajlandii, wszystkie wydatki krajowe i codzienną wypłatę potrzebną na pokrycie kosztów życia na miejscu.

Aby wybrana osoba mogła w pełni poczuć się jak mieszkaniec i dowiedzieć się, jak żyją lokalsi, Tourism Authority of Thailand zapewnia noclegi u tajlandzkich rodzin. Będzie można wspólnie przygotowywać posiłki i uczestniczyć w codziennych pracach Tajlandczyków. Zadaniem podróżnika będzie też codzienne dzielenie się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych.

Podróżnicy w TajlandiiPodróżnicy w Tajlandii Shutterstock

Aby zgłosić swój udział, należy przesłać swoją aplikację i nagrać jednominutowy film, w którym trzeba opowiedzieć, dlaczego to właśnie my powinniśmy zostać wybrani. Na stronie ogłoszenia czytamy, że nie ma ograniczeń wiekowych, nie liczy się też wykształcenie. Poszukiwana osoba musi być żądna przygód i gotowa na przeżycie jedynego takiego doświadczenia w życiu.

Więcej o: