Pasażer zażądał miejsca przy oknie. Stewardessa w zabawny sposób wybrnęła z sytuacji

Temu pasażerowi jego niedawny lot na pewno na długo utkwi w pamięci. Mężczyzna podczas podróży zażądał miejsca przy oknie. Zamiast tego dostał jednak rysunek z widokiem zza okna.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w samolocie jednego z japońskich przewoźników. Obecni na pokładzie pasażerowie opisali go na Twitterze i na potwierdzenie swoich słów opublikowali zdjęcie, które obrazuje całe wydarzenie.

Jeden z pasażerów zażądał fotela przy oknie, niestety posadzono go obok pustej, białej ściany. Mężczyzna absolutnie nie miał zamiaru ustąpić.

Każdy samolot, którym latasz jest dziurawy. Dlaczego tak jest?

Dajcie mi miejsce przy oknie

- miał głośno zażądać w momencie, gdy członek personelu pokładowego zaproponował mu coś do picia.

Jednak takiej odpowiedzi się nie spodziewał. Po chwili przyszła do niego stewardessa i, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażera, przykleiła na pustej ścianie kartkę, na której jeden z członków załogi namalował chmury i ocean.

Małe dzieło sztuki pracownika japońskich linii lotniczych robi furorę w sieci. Zdjęcie jego rysunku niesie się po Twitterze - ma już prawie osiem tysięcy udostępnień. Zachwyceni internauci z całego świata komplementują autora.

To było bardzo mądre.
Dobre wyjście z sytuacji.
Szczęściarz z niego. Miał wyjątkowy widok z okna.

Może nie był to co prawda zapierający dech w piersiach widok ani też specjalnie udany rysunek, ale trzeba przyznać, że pracownicy linii lotniczych idealnie wybrnęli z całej sytuacji. Pokazali przy tym duże poczucie humoru i dystans. Tym samym mogą posłużyć jako inspiracja dla innych.

Więcej o: