Pasażer zażądał miejsca przy oknie. Stewardessa w zabawny sposób wybrnęła z sytuacji

Temu pasażerowi jego niedawny lot na pewno na długo utkwi w pamięci. Mężczyzna podczas podróży zażądał miejsca przy oknie. Zamiast tego dostał jednak rysunek z widokiem zza okna.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w samolocie jednego z japońskich przewoźników. Obecni na pokładzie pasażerowie opisali go na Twitterze i na potwierdzenie swoich słów opublikowali zdjęcie, które obrazuje całe wydarzenie.

Jeden z pasażerów zażądał fotela przy oknie, niestety posadzono go obok pustej, białej ściany. Mężczyzna absolutnie nie miał zamiaru ustąpić.

Każdy samolot, którym latasz jest dziurawy. Dlaczego tak jest?

Dajcie mi miejsce przy oknie

- miał głośno zażądać w momencie, gdy członek personelu pokładowego zaproponował mu coś do picia.

Jednak takiej odpowiedzi się nie spodziewał. Po chwili przyszła do niego stewardessa i, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażera, przykleiła na pustej ścianie kartkę, na której jeden z członków załogi namalował chmury i ocean.

Małe dzieło sztuki pracownika japońskich linii lotniczych robi furorę w sieci. Zdjęcie jego rysunku niesie się po Twitterze - ma już prawie osiem tysięcy udostępnień. Zachwyceni internauci z całego świata komplementują autora.

To było bardzo mądre.
Dobre wyjście z sytuacji.
Szczęściarz z niego. Miał wyjątkowy widok z okna.

Może nie był to co prawda zapierający dech w piersiach widok ani też specjalnie udany rysunek, ale trzeba przyznać, że pracownicy linii lotniczych idealnie wybrnęli z całej sytuacji. Pokazali przy tym duże poczucie humoru i dystans. Tym samym mogą posłużyć jako inspiracja dla innych.

Komentarze (22)
Pasażer zażądał miejsca przy oknie. Stewardessa w zabawny sposób wybrnęła z sytuacji
Zaloguj się
 • sraczezwersacze

  Oceniono 4 razy 2

  Uśmiałem się jak koń, aż boli mnie brzuch

 • euro67

  Oceniono 7 razy 1

  Papatrzecie na maske tego typa co zadal, a wszystko staje sie jasne...

 • student_zebrak

  Oceniono 4 razy 0

  h ttps://www.seatguru.com/
  zawsze siedze przy oknie i z dala od silnikow

 • cezaryk

  Oceniono 40 razy 0

  Zabawny sposób? Jeśli pasażer to zaakceptował i docenił dowcip to ok.
  W przeciwnym wypadku, nawet jeśli personel nie był w stanie zaproponować takiego miejsca, ten sposób załatwienia sytuacji ociera się o chamstwo i kwalifikuje do ukarania żartownisia.
  Jeśli poproszę o szklankę wody dostanę papierową tutkę opisaną „szklanka z wodą”?
  Albo może kartonowy arkusz do położenia pod dupę z wyraźnym napisem „FOTEL KLASY BIZNES” i każą dopłacić.

 • pannazwanny2

  Oceniono 13 razy -1

  Mhm. Ciekawe czy np. dopłacał za miejsce przy oknie. Też mnie kiedyś tak wykiwali, co gorsza jak leciałam z małym dzieckiem.

 • paseo

  Oceniono 2 razy -2

  CO TU JEST smiesznego ????Jeśli samolot miał wolne miejsca to CO stało naprzeszkodzie żeby jedno dac pasażerowi??To jest całkowicie normalne w każdej normalnej linii.Co więcej,pasazerowie sami zmeiniaja miejsca ,jeśli sa wolne lepsze i NIKT nie robi z tego problemu.To wymyslona bzdura,zeby zaistneic w mediach !

 • zdziwiony6

  Oceniono 12 razy -2

  Dlaczego ten koleś żądał miejsca przy oknie? Mógł najwyżej poprosić.

 • dust-in-the-wind

  Oceniono 20 razy -2

  no, jak tak można???? Toż to raasiiizmmm!!!!! Pierwszego lepszego - BIAŁEGO wykopać spod okna i posadzić czarnego krzykacza, i butelkę J. Danielsa.

 • wagadudu

  Oceniono 49 razy -7

  Serio? Zrobienie klienta w ch...a to "idealne wybrnięcie z sytuacji"? Mam nadzieję, że was też tak kiedyś ktoś załatwi. Zobaczymy, czy wtedy będziecie tak uchachani...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX