30 państw na 5 kontynentach. W Lidlu można kupić wycieczkę dookoła świata. Ale cena zwala z nóg

W nowej ofercie Lidl Podróże pojawiła się nietypowa wycieczka. Klienci sklepu mogą wykupić rejs luksusowym statkiem dookoła świata. Podróż trwa aż 114 dni i kosztuje 70 tysięcy złotych od osoby.

Turystyczna oferta Lidla już od najbliższej soboty, 21 kwietnia, poszerzy się o wycieczkę dookoła świata. Klienci będą mogli wykupić luksusowy rejs 5-gwiazdkowym statkiem Costa Luminosa. Podróż ma potrwać 114 dni, a w jej trakcie uczestnicy wyprawy odwiedzą 30 państw na 5 kontynentach.

Rejs rozpocznie się w porcie w Wenecji, przejazd z Warszawy do Włoch jest wliczony w cenę wycieczki. Turyści zwiedzą m.in. takie kraje jak: Maroko, Hiszpania, Brazylia, Argentyna, Chile, Urugwaj, Nowa Zelandia, Australia, Indonezja, Indie, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Oman. Łącznie statek pokona ponad 45 tysięcy kilometrów.

Najbardziej luksusowy prywatny odrzutowiec na świecie. W środku jak na jachcie

Przez całą podróż uczestnicy wycieczki będą mieszkać na ekskluzywnym statku Costa Luminosa, który należy do włoskiej floty Costa Cruises. Na jego pokładzie znajdują się m.in.: 4 jacuzzi, 3 baseny, boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jeżdżenia na rolkach, Kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, kafejka internetowa, butiki, teatr, symulator Formuły 1 i biblioteka.

Aby jednak móc skorzystać z tych luksusów, trzeba słono zapłacić. Wycieczka kosztuje bowiem aż 70 tysięcy złotych od osoby. W cenie jest oczywiście zakwaterowanie na statku (w kabinach wewnętrznych typu classic, do kabin z oknem lub balkonem trzeba dopłacić), a także korzystanie z dostępnych na nim urządzeń rekreacyjno-sportowych, udział w organizowanych na statku wydarzeniach (przedstawienia teatralne, pokazy, animacje, nauka tańca itp.), pełne wyżywienie, pakiet napojów do posiłków, ubezpieczenie, opłaty portowe, serwis bagażowy i kabinowy (sprzątanie), pakiet 11 wycieczek fakultatywnych oraz opieka polskiego pilota podczas całego rejsu.

Warunkiem stworzenia grupy z polskim pilotem jest jednak konieczność zebrania minimum 10 osób. W razie, gdyby nie udało się zebrać wymaganej liczby uczestników, rejs dookoła świata można rezerwować również indywidualnie.

Statek wypływa z portu 5 stycznia 2019 roku. Podróż potrwa do 27 kwietnia. Szczegóły wycieczki, a także harmonogram dzień po dniu dostępne są w tym miejscu.

To też może cię zainteresować: To najbardziej luksusowy hotel na świecie. Ale ceny powalają. Za tydzień nawet 20 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Praca marzeń: tester luksusowych domków wczasowych. Podróżujesz po świecie za darmo i dostajesz pensję

Więcej o: