Łodzianie zdecydowali. Naturyści będą mogli wypoczywać na plaży w aquaparku

Mieszkańcy Łodzi w internetowym głosowaniu zdecydowali, że chcą, aby w Aquaparku "Fala" powstała plaża dla naturystów. Miałaby zostać otwarta już w lipcu tego roku.

Obecność naturystów w łódzkiej "Fali" nie jest nowością. Dedykowana dla nich plaża działała na istniejącym tam kiedyś kąpielisku, a w latach 80. odbywały się na niej wybory Miss Natura. Wybierano na nich najpiękniejszą naturystkę. Kąpielisko zostało jednak zamknięte, a w 2008 roku w jego miejscu powstał aquapark, jednak bez plaży dla naturystów. Ale wszystko wskazuje na to, że powróci ona już latem tego roku.

Z okazji 10-lecia istnienia nowej "Fali", władze Łodzi zapytały mieszkańców miasta, czy chcieliby, aby w aquaparku ponownie została otwarta plaża dla naturystów. Głosowanie odbyło się na platformie internetowej. Wzięły w nim udział 1644 osoby, z czego 1179 było za (71,7 proc.), a 465 przeciw (28,3 proc.). 

Majówka w domu? Znajdź namiastkę egzotycznych wakacji w swoim mieście [TESTUJEMY AQUAPARKI]

Jak podaje Dziennik Łódzki, plaża miałaby zostać otwarta w lipcu tego roku wraz z oddaniem nowej hali basenowej i basenu zewnętrznego. Od pozostałej części aquaparku naturyści będą oddzieleni specjalnym, nieprzezroczystym płotem, co ma zapewnić komfort wszystkim gościom "Fali". Na wspólny basen będą natomiast wchodzić ubrani.

Do tej pory naturyści mogli korzystać z obowiązującej w saunach strefy nagości, spotykali się też dwa razy w roku na tzw. Nocach Naturystów. Uczestniczyli w nich ludzie z całej Polski.

To też może cię zainteresować: W tym kraju są prawie 3 miliony nudystów. Teraz mogą spacerować nago po publicznym parku

'Życie bez ubrań jest lepsze' - para z Belgii podróżuje po świecie nago, a wyjazdy uwiecznia na zdjęciach

Komentarze (9)
Łodzianie zdecydowali. Naturyści będą mogli wypoczywać na plaży w aquaparku
Zaloguj się
 • el_bigos

  Oceniono 18 razy 8

  I żaden piśdzielec jeszcze głośno nie zaprotestował przeciwko tej sodomie?

 • tomasz.rze

  Oceniono 11 razy 7

  I naprawdę będzie można dumnie chodzić z pisiorem jako legitymacją przynależności do wąskiej grupy wybrańców?

 • tumimozesz

  Oceniono 5 razy 5

  No ale gdzie ten precedens? W tym, że głosowano za tym w sieci? Generalnie jest to sprawa prywatna właściciela obiektu. W wielu obiektach są strefy nagości, to nic nowego. We wrocławskim strefa saun to jedna wielka strefa nagości z wielkim ogrodem. Nihil novi.

 • rtrwt

  Oceniono 5 razy 1

  Na łódzkiej "Fali", czyli w miejscu dzisiejszego Aquaparku już w latach 80tych wybierano Miss Natura. Tak więc tradycja miejsca istnieje.

 • 162tony

  Oceniono 1 raz -1

  W sumie... w czasach dronów z kamerami 4K... Swoją drogą na RED są filmiki z nocy naturystów. Pasibrzuchy i dziady, kilkanaście "dziewczyn" mówiących ze wschodnim akcentem z którymi można było się umówić po imprezie.
  Niektóre miały swoje numery telefonów napisane na plecach...

 • kirdan1

  Oceniono 4 razy -4

  70 do 30 - gdzie tu "miażdżąca" przewaga? Bez przesady...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX