Ta oferta pracy to nie żart! Szukają chętnych do podróżowania po Europie. "Pokrywamy wszystkie koszty"

Chętni do pracy? Biuro podróży szuka czterech kandydatów do pracy w charakterze podróżników podczas trzymiesięcznej podróży po Europie. Zapewniony wikt, opierunek i pensja.

Nie ma co się oszukiwać. Trzymiesięczna podróż po europejskich miastach - w szczególności w sezonie letnim - do tanich nie należy. Ale nawet pieniądze nie pomogą, jeżeli nie możemy pozwolić sobie na tak długi urlop. A gdyby tak ktoś nas zatrudnił na stanowisko podróżnika, opłacił wszystkie koszty podróży i jeszcze nam za to zapłacił? Marzenie? Bynajmniej!

Zagraniczne podróże. Jak porozumieć się nie znając języka?

Teraz jest to możliwe, bo firma turystyczna Busabout poszukuje czterech osób, które wyruszą w trzymiesięczną podróż po Europie, podczas której odwiedzą 47 miast w 15 krajach Starego Kontynentu. Wyprawa rozpoczyna się w Paryżu, a kończy w Splicie. Podróżnicy w ciągu trzech miesięcy odwiedzą m.in.: Lizbonę, Paryż, Berlin, Barcelonę, Budapeszt, Zakopane i Kraków.

Szczęśliwi wybrańcy odwiedzą 47 europejskich miast. W tym Barcelonę, Paryż i Kraków.Szczęśliwi wybrańcy odwiedzą 47 europejskich miast. W tym Barcelonę, Paryż i Kraków. Fot. https://www.busabout.com/ultimate-travel-squad

Koszty podróży „wybrańców” w całości pokryje Busabout, a czwórka szczęśliwców za podróżowanie otrzyma wynagrodzenie. W zamian członkowie wyprawy mają za zadanie na bieżąco relacjonować podróż w mediach społecznościowych firmy: na Instagramie, blogu, vlogu i na Snapchacie.

Każdy z uczestników wyprawy musi specjalizować się w jednym z wyżej wymienionych rodzajów mediów społecznościowych.

Szukamy uzależnionych od podróży i przygód zapalonych gawędziarzy z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów, którzy media społecznościowe mają w jednym palcu

- czytamy w ogłoszeniu Busabout.

 

Jak aplikować o pracę marzeń? Kandydaci na stanowisko mają za zadanie przygotować 60-sekundowy filmik w języku angielskim, w którym powiedzą kilka słów o sobie i wytłumaczą, dlaczego to właśnie oni powinni dostać tę pracę.

 

Poza tym kandydaci muszą być pełnoletni, mieć aktualny paszport i dysponować wolnym czasem od końca maja do września. Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w maju.

Pełne wymagania, warunki i informacje na temat pracy marzeń znajdziecie tutaj.

To cię zainteresuje:

Praca marzeń nad 30-metrowym urwiskiem? W Polsce to możliwe! "Mamy tyle zgłoszeń, że nie wyrabiam z robotą"

Wymagania są wysokie, ale to nadal praca marzeń. Na słonecznych Bahamach szukają opiekuna flamingów

Sprawdź się w QUIZIE:  Na mapie są trzy kropki, jedna wskazuje poprawną odpowiedź. Zgadniesz, która? Wasza średnia 8/14

Więcej o: