Komentarze (36)
Ile dni powinien trwać idealny urlop? Jest odpowiedź naukowa, ale pewnie i tak krzykniesz: za krótko!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sraczezwersacze

  Oceniono 5 razy 1

  Te "rewelacje" powinno się dać pod rozwagę pracodawcom i tchnąć w życie za pomocą odpowiednich ustaw. Po co 26 dni urlopu jak powinno wystarczyć np. 2x po 8 dni ? A jakie zyski dla gospodarki i biednych pracodawców ! Oho ho ho ho !!!

 • pedro.666

  Oceniono 4 razy 0

  Dla polskiego, dobrego katolika 8 dni wystarczy jedynie, żeby się porządnie nawalić. Potem drugie 8, żeby powoli wytrzeźwieć. Razem 16. Natomiast 17 to już przesada

 • lucyperek2

  0

  Ja jestem przedsiębiorcą, czyli znienawidzonym tzw. prywaciarzem. Mam ten luksus, że jadę sobie w świat kiedy chcę i jak chcę. Każdy tak może. Wystarczy tylko stworzyć własną firmę, której tryby będą dobrze się obracać.

 • kurdupel0

  Oceniono 4 razy 0

  tyle ile trwa rozłożenie parawanu

 • golden_rain

  Oceniono 6 razy 0

  "Ulubione aktywności fizyczne, relaksowanie się, odpowiednia długość snu i regularny odpoczynek, rozkoszowanie jedzeniem, pogodą, miejscem"- czy tylko ja jestem niewydolna i mi brakuje czasu na pracę i to wszystko właśnie?? 8h dziennie w robocie +2h dojazdy i jeszcze ogarnianie domu i ile zostaje? hm?

 • leszekmarc

  Oceniono 16 razy -14

  To zależy gdzie. Jak jadę do jakiejś Grecji czy generalnie za granicę to co najmniej 5-7 dni. Ale jak czasami wyskakujemy z żonką nad morze, nad Bałtyk to wystarczą nam 2-3 dni w Grand Lubiczu, żeby całkowicie się zregenerować. :)

 • Małgośka Kostka

  Oceniono 18 razy -16

  Czasami nie liczy się długość urlopu tylko w jaki sposób go wykorzystamy. Ja zawsze wracam w to samo miejsce w Grand Lubicz mogę na prawdę wypocząć, ą moje dzieci świetnie się bawią i nie potrzebują aż tyle uwagi, bo hotel jest stworzony specjalnie z myślą o nich. Tam każdy świetnie się bawi, mali i duzi :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX